ارمنستان، ایروان، مسکوویان  ٣٣
info@RegardTravel.com
00374-10-53-00-11
00374-94-53-00-71بهترین تورها در کانال ما

Ture Armanestan Telegram

همکاران و مسافران گرامی، به کانال تلگرام  رسمی ما یپوندید و بهترین پیشنهادات و آفرهای ویژه را به صورت آنی دریافت نمایید. ما همیشه در خدمات شما هستیم و خوشحال می شویم در ارمنستان شما را ببینیم.

Join us in Facebook

خدمات رایگان رگارد تراول


در صورت استفاده از خدمات ما ،سیم کارت با شارژ (۱ ساعت تماس به خط های داخلی ارمنستان)، نقشه شهر ایروان و کارت های تخقیف مغازه ها به عنوان هدیه به شما تقدیم خواهد شد .
رگارد تراول کارگزار شما در ارمنستان Welcome to Armenia

امکن دیدنی و تاریخی ارمنستان


به ارمنستان- کشور هزار و یک کلیسا، شراب و مسیحیان خوش آمدید... ارمنستان جزو یکی از قدیمی ترین کشورهای جهان است و با جاذبه های فراوان تاریخی خود در دنیا معروف است.

صومعه تاتو، ( قرن ۹ میلادی ) واقع در جنوب ارمنستان و در نزدیکی دِه تاتِو یکی از مهمترین مراکز مذهبی ، علمی و فرهنگی ارامنه بشمار می آید.
تِلِه فِریک معروف ( بالهای تاتو ) که در تاریخ ۱۰ اکتبر ۲۰۱۰ افتتاح و بعنوان طولانی ترین تله فریک جهان در کتاب گینس قید گردیده است در ارتفاع ۳۲۰ متری فاصله ۵/۷کیلومتری مابین هالیزور – تاتو را در ظرف ۱۱ دقیقه طی می نماید و دارای ۲  کابین ۲۵ نفری می باشد.


معبد گارنی
معبد گارنی گارنی نام یکی از آثار باستانی در استان کوتایک ارمنستان در ۳۲ کیلومتری ایروان و همچنین نام روستای نزدیک آن است.ساختمان گارنی را بازمانده دوران مهرپرستی دانسته‌اند که برای نیایش خورشید و به عنوان مهرابه ساخته شده بود.اکثر کلیساها و صومعه‌های ارمنستان بر روی بازمانده پرستشگاه های پیش از مسیحیت بنا شده است. تنها پرستشگاه غیرمسیحی بازمانده در ارمنستان گارنی است. معبد گارنی در سال ۷۷ پس از زایش مسیح یعنی در دوره یونانی مآبی ساخته شده و تنها پرستشگاه یونانی مآب در ارمنستان امروزی است. ستشگاه گارنی نفوذ فرهنگ هلنی را در قرنهای اول و دوم ( ق.م ) در ارمنستان نشان می دهد .

 


دیر گقارت
کلیسای گقارددیر گقارت در ۷ مایلی گارنی قرار دارد . آن در حدود قرن چهارم تأسیس شده است.اما تاریخ بنای فعلی به قرنهای دوازدهم و سیزدهم بر می گردد.بر طبق افسانه باستانی ، سرنیزه افسانه ای که در مسیح فرو رفته است به دیر گقارت آورده شده است. مجموعه گقارت خیلی چیزهای دیدنی دارد . حجره های تراشیده شده از کوه جالب ترین آنها هستند این حجره های تراشیده شده ، با آکوستیک باور نکردنی خود معروف هستند. دیوارهای خاچکارهای (صلیب تراشیده شده از سنگ) حیرت انگیزی را در قسمت بیرونی دیوارهای دیر حفر شده ، خواهند دید.

 

 

 

نوراوانک

نوراوانکنوراوانک،(قرن ۱۳ میلادی) در فاصله ۱۲۲ کیلومتری ایروان در دره رودخانه آماغو ، در منطقه کوهستانی یغگنازرو قرار دارد. کلیسا که دارای دو طبقه و راه پله باریک بمنظور ورود به طبقه دوم می باشد در قرون ۱۳ – ۱۴ میلادی مقر پیشوایان مذهبی ناحیه سیونیک و یکی از مهمترین مراکز مذهبی روحانیان ارامنه به شمار می آید.

 

 

 

 

كليسای خورویراپ
كليسای  خورویراپ كليسای خورویراپ در محل سیاه چاله ای بنا شده که گریگور مقدس به مدت ۱۴سال در آن زندانی بوده است. این کلیسا در نقطه صفر مرزی بین ارمنستان و ترکیه قرار دارد و دارای دو سیاه چال بزرگ می باشد که داستان آن به شرح زیر می باشد: گریگور ایرانی‌تبار و فرزند یک پارتی به نام آناک بود. تبار گریگور از سوی پدر به خاندان شاهی اشکانی می‌رسید. آناک کسی بود که خسرو یکم، شاه ارمنستان را کشت و باعث بدبختی خود و خانواده‌اش شد.پس از کشته شدن خسرو فرزندان او تیرداد سوم و خسرودخت را به بیزانس فرستادند و این دو در بیزانس با گریگور آشنا شدند و هنگامی که تیرداد برای جانشینی پدر راهی ارمنستان شد گریگور هم در رکاب او بود.تیرداد سوم، پسر خسرو یکم، گریگور را به مدت چهارده سال در سیاه‌چالی به نام خورویراپ در دامنه کوه آرارات زندانی کرد.

 

 


زوارتنوس
زوارتنوسمتخصصین این معبد را با شکوهترین نمونه های معماری ارمنی میداند.با این وجود در حال حاضر ویرانه هآی آن حکایت از شکوه و زیبایی آن دارد.بر روی ستونها و سنگهای عظیم دیوارهای معبد کنده کاری و نقوش منحصر به فرد ی حک شده که خود برای بازدید کننده بس جالب و دیدنی است.این بنا درقرن هفتم میلادی احداث گردیده .قسمت خارجی آن ۳۲ ضلعی است که در هر گوشه آن یک جفت نیم ستون جاسازی شده و در مسیر اجمیاتسین واقع است.

 

 

 

 

اشاکان
اشاکاننام اشاکان در تاریخ ارمنستان با نام مسرپ ماشتوس خالق البفای ارمنی مربوط میشود و ذکر این نام اول بار به سال ۴۴۰ میلادی باز میگردد.فعالیتهای باستان شناسی در این منطقه به کشف بناهای متعدد متعلق به قرون مختلف منجر شده است.
کلیسای ماشتوس مقدس که در مرکز دهکده قرار دارد درسالهای ۷۹-۱۸۷۵ بازسازی شده.

 

 

 

 

اجمیازین
اجمیازیناجمیازین مرکز کلیسای ارامنه و محل اقامت اسقف اعظم به شمار می رود. کلیسای جامع در سال ۴۸۰ میلادی ساخته شده است. آن محوطه ای است که با باغ ها ، بستان ها و ساختمان های مختلف محصور شده است. کلمه اجمیازین به معنای آمدن تنها زاده خدا است. کلیسا دقیقا در قسمتی ساخته شده است که گریکور لوساوریچ خواب مسیح تنها زاده را دیده ، که به او نشان می دهد کجا کلیسا ساخته شود. کلیسای جامع اجمیازین که با سبک معماری خود بسیار متمایز از دیگران است ، رکن اصلی واقارشاپات، گایانه، هریپسمیه، شقاگات و دیگر کلیساها محسوب شده است. آن که محل تجمع تمامی معتقدین است ، قدیمی ترین پرستشگاه مسیحی محسوب می شود.

 

با خیال راحت با ما سفر کنید.

رگارد تراول- آؤانس مسافراتی ارمنستان شرکت خدمات مسافرتی رگارد تراول پیشنهاد می کند مسافرت به ارمنستان با 1- کمترین هزینه 2 – بهترین کیفیت 3 – خدمات بالاتر

ازویژگیهای ما: پرسنل مجرب و متخصص رگارد تراول همواره جهت ارائه مشاوره به مسافران  و برگزاری هرچه بهتر سفر شما آماده اند.  شرکت ما با حذف ارتباطات واسطه و تعامل مستقیم با هتل ها و شرکت های هواپیمائی این امکان را بوجود آورده که مسافران با صرف کمترین هزینه از خدمات و سرویس های این شرکت بهره مند گردند.

ما با به خدمت گرفتن از کارگزاران و راهنمایان محلی مجربمان مسافرین عزیز خود را در طول سفر تنها نخواهیم گذاشت و همواره همراه آنها خواهیم بود.

ما ۲۴ ساعت در خدمت شما هستیم (فروش تور و هتل،  ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان)

© 2008-2017. "Regard Travel" belongs to "Regard Group" LLC. All Rights Reserved. Developed by Intermedia Inc. Powered by Betanet LLC.
این حماسه، داستان پیکار یک پهلوان ارمنی با سلطه اعراب برای رهایی مردم ارمنستان است. غزلسروده‌های دینی از سده پنجم نقشی مهمی در ادب ارمنی پیدا نمود که بیشتر در ( عید نوروز در ارمنستان ) آیینهای مذهبی بکار می‌رفت. ( ارزانترین تور ارمنستان) (تور ارمنستان)نقطه اوج این گونه ادبی اثر عرفانی گریگور نارک کاتسی بنام سوگنامه نارک است که در سده دهم زایشی نگاشته شده‌است. (تور ارمنستان) این شاهکار نارِک یکی از پرخواننده‌ترین اثر نزد ارمنیان تا به امروز است (تور ارمنستان) . سوگنامه نارک از سوی استاد گرامی آقای آزاد ماتیان به فارسی نیز ترجمه گشته‌است. ب (تور ارمنستان) ا آمدن سده دوازدهم سخن ارمنی شاهد بردمیدن یکی دیگر از غنایی سرایان خود یعنی نرسس اشنورهالی بود. این جاثلیق سوگنامه‌ای در سقوط اِدِسا و سرودهایی (شاراکان‌ها) از خود بجا نهاد.
Aramtour برنامه تورهای مجموعه سوال و جواب هاي مفيد براي سفر به (ارمنستان) ( تور ارمنستان ) : 1. براي سفر به ارمنستان به چه وسيله اي مي توانيم سفر کنيم؟ اتوبوس که هر روز از تهران به ایروان انجام می شود)، ( مسافرت با اتوبوس به ارمنستان ) هواپيما (در هفته سه پرواز از تهران به ایروان انجام می شود ( مسافرت با هواپیما به ارمنستان ) اتومبيل شخصي از مرز نوردوز مسافرت با (جاهای دیدنی ارمنستان )