ارمنستان، ایروان، مسکوویان  ٣٣
info@RegardTravel.com
00374-10-53-00-11
00374-94-53-00-71بهترین تورها در کانال ما

Ture Armanestan Telegram

همکاران و مسافران گرامی، به کانال تلگرام  رسمی ما یپوندید و بهترین پیشنهادات و آفرهای ویژه را به صورت آنی دریافت نمایید. ما همیشه در خدمات شما هستیم و خوشحال می شویم در ارمنستان شما را ببینیم.

Join us in Facebook

خدمات رایگان رگارد تراول


در صورت استفاده از خدمات ما ،سیم کارت با شارژ (۱ ساعت تماس به خط های داخلی ارمنستان)، نقشه شهر ایروان و کارت های تخقیف مغازه ها به عنوان هدیه به شما تقدیم خواهد شد .
رگارد تراول کارگزار شما در ارمنستان Welcome to Armenia

همکاران رگارد تراول ارمنستان

رگارد تراول ارمنستان، متخصص در برگزاری تورهای مختلف داخلی، خارجی و ورودی برای مسافرین عزیز با سلیقه های مختلف تا سختگیرترین سلیقه هاست. شركت با استفاده از نيرويهای باتجربه همواره تلاش نموده كه هر روز بهتر از ديروز باشد. برای این که آژانس با بهترین هتل های ارمنستان، با معروف ترین مغزه های ایروان، با رستوران ها و کلوب های ارمنستان همکاری می کند.


بهترین همکاران ما

هتل آنی پلازا


هتل گلدن تولیپ

هتل متروپول

 

هتل آکواتک


هتل گلدن پالاس

هتل کنگرس

بانک ها

مغزه ها

 

جاهای تفریحی 
 

با خیال راحت با ما سفر کنید.

رگارد تراول- آؤانس مسافراتی ارمنستان شرکت خدمات مسافرتی رگارد تراول پیشنهاد می کند مسافرت به ارمنستان با 1- کمترین هزینه 2 – بهترین کیفیت 3 – خدمات بالاتر

ازویژگیهای ما: پرسنل مجرب و متخصص رگارد تراول همواره جهت ارائه مشاوره به مسافران  و برگزاری هرچه بهتر سفر شما آماده اند.  شرکت ما با حذف ارتباطات واسطه و تعامل مستقیم با هتل ها و شرکت های هواپیمائی این امکان را بوجود آورده که مسافران با صرف کمترین هزینه از خدمات و سرویس های این شرکت بهره مند گردند.

ما با به خدمت گرفتن از کارگزاران و راهنمایان محلی مجربمان مسافرین عزیز خود را در طول سفر تنها نخواهیم گذاشت و همواره همراه آنها خواهیم بود.

ما ۲۴ ساعت در خدمت شما هستیم (فروش تور و هتل،  ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان)

© 2008-2017. "Regard Travel" belongs to "Regard Group" LLC. All Rights Reserved. Developed by Intermedia Inc. Powered by Betanet LLC.
: خیابان ماشتوز روبروی بازار بسته میوه و تره بار شماره ۱ / ایروان با اجاره خانه های مسکونی زندگی در شهر ایروان را تجربه کنید. ( تور ارمنستان) ما افتخار داریم تا به شما بهترین و مناسب‌ترین هتلهای ارمنستان و برترین خدمات توریستی را پیشنهاد کنیم در صورت استفاده از خدمات و راهنمائی ما در انتخاب هتل به شما اطمینان میدهیم که در ایروان هیچوقت احساس غربت نخواهید کرد . هتلهای معدودی در ایروان از طرف وزارت جهانگردی ستاره گذرای شده است که مسافران بر روی تابلوی هتل میتوانند مشاهده کنند. لازم به ذکر است که استاندارد (هتلهای ارمنستان ) در سطح بین المللی میباشد. هتلهائی که از طرف وزارت جهانگردی ارمنستان ستاره ندارند را این شرکت در قیاس با هتلهای ستاره دار ارزشیابی کرده است . ( هتل های ارمنستان)
ساختمان اپرا و باله این بنا در 20 ژانویه سال 1933 به صورت رسمی افتتاح شد و طراح آن آلکساندر تامانیان یکی از معماران به نام ارمنی است این ساختمان شامل دو سالن کنسرت و یک سالن دیکسو کلاب می باشد که یکی از مهمترین مراکز هنری شهر ایروان می باشد. در سالن اپرا کنسرت ها، رقص های باله، رقص های سنتی و مدرن، تئاتر و نمایش های مختلفی برگزار می شود. همچنین هنرمندان ایرانی همانند اندی، منصور، مرحوم ناصر عبداللهی و ... در این سالن به روی صحنه رفته اند.