ارمنستان، ایروان، مسکوویان  ٣٣
info@RegardTravel.com
00374-10-53-00-11
00374-94-53-00-71بهترین تورها در کانال ما

Ture Armanestan Telegram

همکاران و مسافران گرامی، به کانال تلگرام  رسمی ما یپوندید و بهترین پیشنهادات و آفرهای ویژه را به صورت آنی دریافت نمایید. ما همیشه در خدمات شما هستیم و خوشحال می شویم در ارمنستان شما را ببینیم.

Join us in Facebook

خدمات رایگان رگارد تراول


در صورت استفاده از خدمات ما ،سیم کارت با شارژ (۱ ساعت تماس به خط های داخلی ارمنستان)، نقشه شهر ایروان و کارت های تخقیف مغازه ها به عنوان هدیه به شما تقدیم خواهد شد .
رگارد تراول کارگزار شما در ارمنستان Welcome to Armenia

به ارمنی صحبت کنیم

مکالمات روزمره زبان ارمنی طی سفر همراه داشته باشید...  زبان  ارمنی یکی از زبانهای هندواروپایی است که در منطقه قفقاز و به ویژه در کشور ارمنستان رایج است. این زبان با خط ویژه خود یعنی الفبای ارمنی که توسط مسروب ماشتوتس در سال  ابداع گردیده نوشته می‌شود. ارمنی خود شاخه‌ای مستقل از خانواده زبانهای هندواروپایی است. زبان ارمنی دو گویش بزرگ اصلی دارد یکی ارمنی شرقی و دیگری ارمنی غربی. زبان رسمی کشور ارمنستان به گویش ارمنی شرقی است. مجموع گویشوران به زبان ارمنی در جهان ۹ میلیون است.

 

 

tan دوغ barev سلام
chlootsvogh soorj نسکافه inchpes ek حال شما چطور است؟
gofe, soorch قهوه lave em, shnorhakalootyoun خوبم ، ممنون
tey چای shat lave خیلی خوب
kat شیر shat vat خیلی بد
anoosh نوش جان dook hay ek? آیا ارمنی هستید؟
sary سرد kareli e? اجازه دارم؟
taq گرم inch e dzer anoone? اسم شما چیست؟
drami pokhanagoom صرافی urakh em خوشحالم
srcharan قهوه خانه sovats em گرسنه هستم
verelak اسانسور sovats e گرسنه هست
dram پول tsarav em تشنه هستم
senyak اطاق uzum em می خواهم
lvatsgadoon خشک شوئی ، لباسشوئی chem uzum نمی خواهم
khanoot مغازه inch arje? قیمت آن چقدر است؟
bats باز ardyoq gitek? آیا میدانید؟
pak بسته vordegh e? کجاست ؟
ejan ارزان ur  ek gnum? کجا میروید؟
tang گران jame kanisn e? ساعت چند است؟
voch خیر es gitem میدانم
tangaran موزه neroghutyun ببخشید
shenk ساختمان khntrem لطفا
gyough روستا ، ده sirum em دوست دارم
lich دریاچه ayo بله
get رودخانه chash غذا
chanabar راه hats نان
poghots خیابان jur آب
metro مترو khorovats کباب
chambroog چمدان matsun ماست
bari chanapar سفر بخیر panir پنیر
avtokayan ترمینال اتوبوسرانی shakar شکر
avtobus اتوبوس brints برنج
ktesnvenk بزودی می بینمت miss گوشت
bari gisher شب بخیر dzoog ماهی
hajogh خداحافظ gar گوسفند ،بره
odanav هواپیما chgitem نمیدانم
odanavakayan فرودگاه chut جوجه
 

با خیال راحت با ما سفر کنید.

رگارد تراول- آؤانس مسافراتی ارمنستان شرکت خدمات مسافرتی رگارد تراول پیشنهاد می کند مسافرت به ارمنستان با 1- کمترین هزینه 2 – بهترین کیفیت 3 – خدمات بالاتر

ازویژگیهای ما: پرسنل مجرب و متخصص رگارد تراول همواره جهت ارائه مشاوره به مسافران  و برگزاری هرچه بهتر سفر شما آماده اند.  شرکت ما با حذف ارتباطات واسطه و تعامل مستقیم با هتل ها و شرکت های هواپیمائی این امکان را بوجود آورده که مسافران با صرف کمترین هزینه از خدمات و سرویس های این شرکت بهره مند گردند.

ما با به خدمت گرفتن از کارگزاران و راهنمایان محلی مجربمان مسافرین عزیز خود را در طول سفر تنها نخواهیم گذاشت و همواره همراه آنها خواهیم بود.

ما ۲۴ ساعت در خدمت شما هستیم (فروش تور و هتل،  ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان)

© 2008-2017. "Regard Travel" belongs to "Regard Group" LLC. All Rights Reserved. Developed by Intermedia Inc. Powered by Betanet LLC.
اکثر مردمان این کشور خونگرم و مهربان هستند و به مهمان‌نوازی شهرت دارند . تهران تا تبریز 620 کیلومتر و اما مسیر حرکت تهران - کرج - قزوین - زنجان - تبریز تبریز تا جلفا 134 کیلومتر و اما مسیر حرکت تبریز - صوفیان - مرند - جلفا
این تختها از نوع تاشو می باشند و علت این که بایستی طی صدور ( سفر به ارمنستان) فرمی تحویل شود این است که بابت تخت اضافی ، وجه اضافی از مسافر دریافت می شود که به حساب اتاق منظور می گردد. از این فرم نسخه ای نیز به کشیر ( تور ارمنستان) (صندوق) می رود تا وجه تخت اضافی به حساب اتاق نوشته شود. تختخواب بچه : مسافرینی که بچه همراه می آورند ( سفر به ارمنستان) ،معمولاً نیاز به تخت بچه دارند،زیرا تختخوابهای مسافرین برای بچه مناسب نیست و احتمال دارد بچه از روی تختهای معمولی و مخصوص بزرگسالان به زمین بیافتد. این نوع تختها هم طی فرمی که قبلاً اشاره شد به اتاق، اضافه میشود و وجه اضافی نیز به حساب منظور میگردد. تختخواب بچه( سفر به ارمنستان) ، رو تشکی مشمع نیز دارد که مانع از رسیدن رطوبت از بچه به تشک میشود. تخت سالن پذیرایی- کاناپه قابل تبدیل به تخت Bed- parlor کاناپه تبدیل به تخت Bed- Studio=Convertible Sofa کاناپه تبدیل به تختخواب Convertible Couch مبل تختخوابشو Sleeping Couch تخت دیواری Folding –up bed تخت تاشو Roll-A-Way-Bed یک تخت یکنفره Singl دو تخت جدای تکنفره Twin ( سفر به ارمنستان) یک تخت دو نفره Double یک تخت دو نفره و دو تخت تکنفره Twin Double تخت دو نفره بزرگ Queen Size تخت بزرگ King Size تخت دوبل دوبله Double – Double Bed تخت با تشک آبی Water Bed تخت دو طبقه Bunk Beds ودشان بهترین هستند.» انواع سرویس در هتل ها :(Only Room)O.R یعنی اتاق جهت اقامت بدون هیچگونه وعده غذائی European plan (Bed & Breakfast)B.B:یعنی اتاق جهت اقامت همراه با یک وعده صبحانه در روز American plan :(Half Board)H.B یعنی اتاق جهت اقامت همراه با یک وعده صبحانه و یک وعده ناهار یا شام.