ارمنستان، ایروان، مسکوویان  ٣٣
info@RegardTravel.com
00374-10-53-00-11
00374-94-53-00-71بهترین تورها در کانال ما

Ture Armanestan Telegram

همکاران و مسافران گرامی، به کانال تلگرام  رسمی ما یپوندید و بهترین پیشنهادات و آفرهای ویژه را به صورت آنی دریافت نمایید. ما همیشه در خدمات شما هستیم و خوشحال می شویم در ارمنستان شما را ببینیم.

Join us in Facebook

خدمات رایگان رگارد تراول


در صورت استفاده از خدمات ما ،سیم کارت با شارژ (۱ ساعت تماس به خط های داخلی ارمنستان)، نقشه شهر ایروان و کارت های تخقیف مغازه ها به عنوان هدیه به شما تقدیم خواهد شد .
رگارد تراول کارگزار شما در ارمنستان Welcome to Armenia

دانشگاه های ارمنستان
معرفی‌ دانشگاه‌های‌ مورد تایید کشور ارمنستان

تمامی دانشگاههای زیر مورد تایید وزارت علوم می باشند.دانشگاه‌های ‌ گروه یک (معتبر در کليه مقاطع با رعايت ضوابط ارزشيابی)

دانشگاه دولتی ایروان

دانشگاه دولتی ایروان دانشگاه در سال ۱۹۱۹ تاسیس شده و در حال حاضر دارای ۲۲ دانشکده و ۱۰۲ بخش است . در این مرکز ۱۲۴۸ پروفسور و استاد فعالیت می کنند و حدودا دوازده هزار دانشجو در حال تحصیل هستند. زبان تحصیل در دانشگاه دولتی ایروان ارمنی است، در صورت نیاز و حدنصاب بودن گروه برای دانشجویان خارجی تحصیل به زبان روسی و انگلیسی امکان پذیر است.
سال تحصیلی از اول سپتامبر شروع می شود و تا پانزدهم جولای ادامه دارد.

دانشگاه شامل این دانشکده ها : ریاضیات، انفورماتیک، مکانیک، فیزیک، رادیوفیزیک، شیمی، بیولوژی، زمین شناسی- مطالعات شرق شناسی، زبان شناسی ارمنی، زبان شناسی روسی، الهیات ارمنی، تاریخ، جغرافیا – حقوق – روزنامه نگاری ، فلسفه، روابط بین الملل، جامعه شناسی، اقتصاد ، مدیریت (لیسانس و فوق لیسانس و دکترا مورد تایید ایران است).

دانشگاه‌های گروه دو(معتبر تا سطح کارشناسی ارشد با رعايت ضوابط ارزشيابی) دپارتمان ایران شناسی و شرق شناسی ارمنستان (در دانشگاه دولتی ایروان – ارمنستان)

این دپارتمان با همکاری مرکز ایرانشناسی در قفقاز از کلیه علاقه مندان ایرانی که دارای مدرک لیسانس و فوق لیسانس در یکی از رشته های علوم انسانی (ترجیحا زبان و ادبیات فارسی، زبان های باستانی ایرانی، تاریخ، علوم سیاسی، روابط بین الملل، جامعه شناسی، مردم شناسی ) در دوره های فوق لیسانس و دکتری ایرانشناسی جامعه ثبت نام به عمل می آورد.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در دپارتمان ایران شناسی و شرق شناسی

 

 • اصل مدرک لیسانس و اصل مدرک فوق لیسانس با ترجمه یکی از زبانهای ارمنی، روسی یا انگلیسی
 • گواهی سلامتی و تندرستی پزشکی از یکی از مراکز معتبر بهداشتی
 • یک نسخه از پایان نامه تحصیلی و در صورت وجود تحقیقات و پژوهشهای انجام شده د رطول دوران تحصیلی دانشگاه خود
 • هشت قطعه عکس تمام رخ رنگی ۴*۶
 • فتوکپی از صفحات پاسپورت
 • پرداخت شهریه سالیانه برای دوره فوق لیسانی ۱۸۰۰ دلار و برای دوره دکترا ۳۰۰۰ دلار

  توضیح :پرداخت شهریه سالیانه تحت شرایطی خاص و استثنایی و برای تعداد محدودی از دانشجویان قابل تقسیط خواهد بود.
  مدت تحصیل دردوره فوق لیسانس دو سال و نیم و مدت تحصیل د ردوره دکترا سه سال تمام به صورت پیوسته و تمام وقت و حضوری خواهد بود.
دانشگاه دولتی معماری و طراحی ایروان

۱دانشکده معماری (دوره تحصیل ۶ سال)
تئوری و تاریخ معماری، بازسازی آثار تاریخی، معماری ساختمان ها و بناهای تاریخی، ساختمانهای شهری، برنامه ریزی منطقه ای ، معماری مناظر، شهرک سازی

۲دانشکده ساختمانهای شهری (دوره تحصیل ۵ سال):
شامل گروههای: ساخنمانهای شهری و صنعتی، تبت اسناد شهری، مهندسی نقشه برداری
شامل رشته های: ماشینهای ساختمان سازی، ساختمانهای چوبی و فلزی- استحکام سنجی و مترولوژی، ساختمانهای سنگی و بتن و ساختمانهای آسئیسمیک مسلح، مقاومت مصالح و مکانیک تئوری

۳دانشکده عمران – ساختمان (دوره تحصیل ۵ سال):
شامل گروههای: مصالح ساختمانی، ادوات و صنعت ساختمان، مدیریت اقتصاد شهری، اقتصاد و مدیریت ساخت و ساز، برنامه ریزی و فناوری صنعت ساختمان
شامل رشته های: مصالح ساختمانی، مدیریت و اقتصاد ساختمانها، مهندسی و برنامه ریزی ساختمانهای صنعتی، مواد وو مصالح ساختمانهای صنعتی

۴دانشکده سازه های آبی و اقتصاد شهری (دوره تحصیل ۵ سال):

 • گروه مهندسی سازه های هیدرولیکی: مهندسی سازه های هیدرولیک رودخانه،مهندسی سازه های هیدرولیکی زیرزمینی
 • گروه مهندسی زهکشی و آبرسانی: آبرسانی و زهکشی، پاکسازی آبهای طبیعی، راه اندازی و نگهداری سیستمهای مناطق مسکونی
 • گروه سیستمهای حرارتی و برودتی: سیستمهای حرارتی- برودتی و تهویه، حرارت و گاز رسانی
 • گروه شهرسازی و تاسیسات شهری: مهندسی مجموعه های مسکونی

۵دانشکده تامین گازهای گرمایشی و تهویه:

۶دانشکده ریاضیات تخصصی و هیدرولیک:

۷دانشکده ریاضیات کاربردی و مکانیک:

۸دانشکده عمران – حمل ونقل (دوره تحصیل ۵ سال):

شامل گروههای: ساخت و ساز بزرگراهها و فرودگاهها، پل سازی و تونل سازی، مهندسی راه آهن، مهندسی حمل و نقل
شامل رشته های: رسیدگی و تست پل ها و دیگر سازه ای حمل و نقل، مهندسی ترافیک، ماشینهای ساختمان سازی، نقشه کشی کاربردی، مکانیک- فونداسیون و زیر سازی، سد سازی،هیدرودینامیک خاک

رشته های تحصیلات تکمیلی:

 • معماری:

تئوری و تاریخ معماری، بازسازی آثار تاریخی، معماری ساختمان ها و بناهای تاریخی، ساختمانهای شهری، برنامه ریزی منطقه ای ، معماری مناظر، شهرک سازی

 • عمران (ساختمان، حمل و نقل):
  ساخت و ساز شهری، ثبت اسناد شهری، مهندسی نقشه برداری، پایه و فونداسیون، تامین حرارت، تهویه، دستگاههای تهویه، گاز رسانی، نور افشانی ، آکوستیک، مصالح و ادوات ساختمانی، فناوری و برنامه ریزی سازه های شهری و صنعتی، ساخت جاده و فرودگاه، ساختمان راه آهن، تونل و پل سازی، مقاومت مصالح، ماشینهای ساختمانی، سازه های زیرزمینی، Mineاحداث معادن ، مکانیک خاک و زمینهای لغزنده ، نقشه برداری،تنظیم ترافیک، احداث بناهای بزرگ و تاریخی
 • سازه های آبی:
  تامین آب، زهکشی، محافظت منابع آب، سازه های هیدرولیکی و آبیاری، هیدرولیک و مهندسی هیدرولوژی

داوطلبان تحصیل در مقطع کارشناسی قبل از شروع به تحصیل ابتدا در یک دوره آماده سازی به مدت یک سال (زبان ارمنی یا روسی و دروس پیش نیاز) شرکت میکنند. زبان تحصیل در این مقطع ارمنی یا روسی میباشد.
داوطلبان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا میتوانند به زبانهای انگلیسی، فرانسه، آلمانی، روسی یا ارمنی تحصیل نمایند.

آکادمی اروپایی

در مقطع لیسانس: اقتصاد - IT - MBA
در مقطع فوق لیسانس: اقتصاد جهانی - اکولوژی ( محیط زیست ) - بهداشت عمومی - IT - MBA
این دانشگاه مجهز به بالاترین سطح آموزشی بر طبق موازین و استانداردهای آموزشی اروپایی در مقاطع لیسانس وفوق لیسانس است. دانشگاه اتحادیه اروپا، موسسه آموزشی بین المللی است که بر پایه معاهدات و توافقات با حضور شماری ازموسسات آموزشی کشورهای اروپایی تشکیل شده است.
اجرای برنامه های آن در جمهوری ارمنستان در پانزدهم اکتبر سال ۲۰۰۱به تصویب رسید. بازگشایی رسمی آکادمی در چهارم اکتبر سال ۲۰۰۲ با حضور رئیس جمهور ارمنستان و وزیر کشور فرانسه به همراه شماری از مقامات بلند پایه و سفیران صورت گرفت.

رشته های ارائه شده در این دانشگاه از جمله رشته های معتبر و تراز اول در سطح دنیاست.
این رشته ها به شرح زیر است:
۱- مهندسی کامپیوتر نرم افزار
۲- فناوری اطلاعات
۳- سیستم های چند رسانه ای
۴- توریسم و تکنولوژی خدمات دهی جدید
۵- حقوق تخصصی در قوانین کشورهای اروپایی
۶- اقتصاد جهانی
۷- مدیریت
۸- مدیریت مشاغل
۹- مدیریت تحصیلی
۱۰- روابط بین الملل و همکاری اروپایی
۱۱- زبانشناسی حرفه ای
۱۲- روانشناسی پژوهشی
۱۳- اکولوژی (بوم شناسی ) نوین
* میانگین شهریه دانشگاه در مقطع لیسانس و مقطع فوق لیسانس حدود ۲۰۰۰ دلار است.
* شهریه دوره زروکورس حدود ۱۳۰۰ دلار است.
* طول دوره زروکورس هفت ماه می باشد.
* دوره های زبان انگلیسی به صورت خصوصی یا گروهی با هزینه های مشخص برگزار می شودو طول دوره چهار ماه است.
* دانشجویان ترم دوم در صورت تمایل می توانند برای ادامه تحصیل در کشور انگلیس اقدام کنند.
* شروع کلاس ها از اوائل ماه اکتبر می باشد و ثبت نام در ماه سپتامبر انجام می شود.

 

با خیال راحت با ما سفر کنید.

رگارد تراول- آؤانس مسافراتی ارمنستان شرکت خدمات مسافرتی رگارد تراول پیشنهاد می کند مسافرت به ارمنستان با 1- کمترین هزینه 2 – بهترین کیفیت 3 – خدمات بالاتر

ازویژگیهای ما: پرسنل مجرب و متخصص رگارد تراول همواره جهت ارائه مشاوره به مسافران  و برگزاری هرچه بهتر سفر شما آماده اند.  شرکت ما با حذف ارتباطات واسطه و تعامل مستقیم با هتل ها و شرکت های هواپیمائی این امکان را بوجود آورده که مسافران با صرف کمترین هزینه از خدمات و سرویس های این شرکت بهره مند گردند.

ما با به خدمت گرفتن از کارگزاران و راهنمایان محلی مجربمان مسافرین عزیز خود را در طول سفر تنها نخواهیم گذاشت و همواره همراه آنها خواهیم بود.

ما ۲۴ ساعت در خدمت شما هستیم (فروش تور و هتل،  ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان)

© 2008-2017. "Regard Travel" belongs to "Regard Group" LLC. All Rights Reserved. Developed by Intermedia Inc. Powered by Betanet LLC.
خودروی شخصی (تور ارمنستان)تا مرز و مسافرت با خودروی شخصی تا ایروان ) 2. براي گذر از مرز چه مدارکي مورد (تور ارمنستان) نياز است؟ گذرنامه(جهت احتیاط یک قطعه عکس و کپی گذرنامه را نیز همراه داشته باشید) پرداخت خروجي خروجي مرز زميني نسبت به هوايي کمتر است و میتوانید در مرز بپردازيد همراه (تور ارمنستان) داشتن کارت شناسايي عک (تور ارمنستان) (جاهای دیدنی ارمنستان )
باری. تاریخ باعث شده تا درصد بسیار بالایی از واژگان زبان ارمنی از زبانهای ایرانی وام گرفته شده است بگونه‌ای که زبانشناسان نخست فکر می‌کردند که زبان ارمنی یکی از زبانهای ایرانی است. ولی با پژوهش بیشتر آشکار گشت که ارمنی یک شاخه مستقل از زبانهای هند و اروپایی است. یعنی ارمنی با فارسی خویشاوند است ولی خویشاوندی آن بیشتر مانند دخترخاله است تا خواهر. (تور ارمنستان)شرکتهاي معتبر وبرگزارکنندگان اصلي تورارمنستان براي جلوگيري از گران شدن بي رويه تورهاي تعطيلات نوروز ۱۳۹۱ به تاتِو تور مراجعه کنيد شرکت خدمات مسافرتي و گردشگري تاتِو بدينوسيله ليست اطاقهاي گرنتي شده خود در هتل هاي ارمنستان را در تعطيلات نوروز را براي همکاران اعلام ميدارد .