ارمنستان، ایروان، مسکوویان  ٣٣
info@RegardTravel.com
00374-10-53-00-11
00374-94-53-00-71بهترین تورها در کانال ما

Ture Armanestan Telegram

همکاران و مسافران گرامی، به کانال تلگرام  رسمی ما یپوندید و بهترین پیشنهادات و آفرهای ویژه را به صورت آنی دریافت نمایید. ما همیشه در خدمات شما هستیم و خوشحال می شویم در ارمنستان شما را ببینیم.

Join us in Facebook

خدمات رایگان رگارد تراول


در صورت استفاده از خدمات ما ،سیم کارت با شارژ (۱ ساعت تماس به خط های داخلی ارمنستان)، نقشه شهر ایروان و کارت های تخقیف مغازه ها به عنوان هدیه به شما تقدیم خواهد شد .
رگارد تراول کارگزار شما در ارمنستان Welcome to Armenia

سفر به گرجستان

سفر زميني از ارمنستان به تفليس

سفر به ارمنستان با بازدید از کشور زیبای گرجستان همجوار کنید....
مسافران عزیز ایرانی می دانند که   بين ارمنستان و گرجستان قطار خوبی دارد. براي همين ،بهترين گزينه سفر به گرجستان با  قطار و ماشین است، پنج ساعتی طول مي كشيد تا به تفليس برسین. هزینه  قطار 23 $ می باشد و فقط  می شود ار ترمینال ایروان به دست گرفت. هزینه اتوبوس  20 $ می باشد. برای سفر به گرجستان مسافران ایرانی ویزای توریستی لازم ندارند.

 

با خیال راحت با ما سفر کنید.

رگارد تراول- آؤانس مسافراتی ارمنستان شرکت خدمات مسافرتی رگارد تراول پیشنهاد می کند مسافرت به ارمنستان با 1- کمترین هزینه 2 – بهترین کیفیت 3 – خدمات بالاتر

ازویژگیهای ما: پرسنل مجرب و متخصص رگارد تراول همواره جهت ارائه مشاوره به مسافران  و برگزاری هرچه بهتر سفر شما آماده اند.  شرکت ما با حذف ارتباطات واسطه و تعامل مستقیم با هتل ها و شرکت های هواپیمائی این امکان را بوجود آورده که مسافران با صرف کمترین هزینه از خدمات و سرویس های این شرکت بهره مند گردند.

ما با به خدمت گرفتن از کارگزاران و راهنمایان محلی مجربمان مسافرین عزیز خود را در طول سفر تنها نخواهیم گذاشت و همواره همراه آنها خواهیم بود.

ما ۲۴ ساعت در خدمت شما هستیم (فروش تور و هتل،  ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان)

© 2008-2017. "Regard Travel" belongs to "Regard Group" LLC. All Rights Reserved. Developed by Intermedia Inc. Powered by Betanet LLC.
(هتل آنی پلازا )متعهد به ارائه بالاترین کیفیت از مهمان نوازی به مهمانان است مهمامتنانی که دنیا برای بازدید ارمنستان این هتل را انتخاب می کنند واین مکان را هتل منتخب خود می دانند آنی پلازا افتخار می داند که با بکار گیری حرفه ای ترین افراد متخصص ورعایت استاندارد جهانی خدمات مهمان نوازی در جهت تامین نیاز مشتریان خود تلاش می نماید. موقعیت: تقاطع خیابان سایت نوا و آبوویان ، مرکز شهر
- بنابراعلام سازمان بهداشت جهانی امکان ابتلا به بیماریهای زیر دراین کشور وجود دارد: هپاتیت A/ هپاتیت B/ تب تیفوئید سرما خوردگی و آنفولانزا: درفصل سرما و به دلیل عدم دسترسی همگان به میوه جات و سبزیجات حاوی ویتامین (ث) این بیماری اپیدمی شده و شیوع آن بیشتر است این مورد در افراد خردسال بیش از بزرگان دیده 3- بیماریهای کلیوی به دلیل نوع آب آشامیدنی ارمنستان که حاوی املاح بسیار زیاد می باشد در سطح بالای جدول بیماریها قرار دارد. از جمله راههای پیشگیری این بیماری استفاده از آبهای آشامیدنی تصفیه شده می باشد. 4 - در مسیر جاده ها ، پارکها ، و تفریحگاهها از آشامیدن آبهای مشکوک جدا” خودداری کنید زیرا خطر بیماریهای روده و گوارش وجود دارد.