ارمنستان، ایروان، مسکوویان  ٣٣
info@RegardTravel.com
00374-10-53-00-11
00374-94-53-00-71بهترین تورها در کانال ما

Ture Armanestan Telegram

همکاران و مسافران گرامی، به کانال تلگرام  رسمی ما یپوندید و بهترین پیشنهادات و آفرهای ویژه را به صورت آنی دریافت نمایید. ما همیشه در خدمات شما هستیم و خوشحال می شویم در ارمنستان شما را ببینیم.

Join us in Facebook

خدمات رایگان رگارد تراول


در صورت استفاده از خدمات ما ،سیم کارت با شارژ (۱ ساعت تماس به خط های داخلی ارمنستان)، نقشه شهر ایروان و کارت های تخقیف مغازه ها به عنوان هدیه به شما تقدیم خواهد شد .
رگارد تراول کارگزار شما در ارمنستان Welcome to Armenia

همکاران رگارد تراول ارمنستان

رگارد تراول ارمنستان، متخصص در برگزاری تورهای مختلف داخلی، خارجی و ورودی برای مسافرین عزیز با سلیقه های مختلف تا سختگیرترین سلیقه هاست. شركت با استفاده از نيرويهای باتجربه همواره تلاش نموده كه هر روز بهتر از ديروز باشد. برای این که آژانس با بهترین هتل های ارمنستان، با معروف ترین مغزه های ایروان، با رستوران ها و کلوب های ارمنستان همکاری می کند.


بهترین همکاران ما

هتل آنی پلازا


هتل گلدن تولیپ

هتل متروپول

 

هتل آکواتک


هتل گلدن پالاس

هتل کنگرس

بانک ها

مغزه ها

 

جاهای تفریحی 
 

با خیال راحت با ما سفر کنید.

رگارد تراول- آؤانس مسافراتی ارمنستان شرکت خدمات مسافرتی رگارد تراول پیشنهاد می کند مسافرت به ارمنستان با 1- کمترین هزینه 2 – بهترین کیفیت 3 – خدمات بالاتر

ازویژگیهای ما: پرسنل مجرب و متخصص رگارد تراول همواره جهت ارائه مشاوره به مسافران  و برگزاری هرچه بهتر سفر شما آماده اند.  شرکت ما با حذف ارتباطات واسطه و تعامل مستقیم با هتل ها و شرکت های هواپیمائی این امکان را بوجود آورده که مسافران با صرف کمترین هزینه از خدمات و سرویس های این شرکت بهره مند گردند.

ما با به خدمت گرفتن از کارگزاران و راهنمایان محلی مجربمان مسافرین عزیز خود را در طول سفر تنها نخواهیم گذاشت و همواره همراه آنها خواهیم بود.

ما ۲۴ ساعت در خدمت شما هستیم (فروش تور و هتل،  ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان)

© 2008-2017. "Regard Travel" belongs to "Regard Group" LLC. All Rights Reserved. Developed by Intermedia Inc. Powered by Betanet LLC.
که مايل باشيد هتل مناسب (تور ارمنستان) و خالي پيدا کنيد. 10. غذا چه بخوريم؟ در ارمنستان کباب بسیار سرو می شود و قیمت آن نیز مناسب است (تور ارمنستان). و همچنین رستوران هاي متنوع (تور ارمنستان) و خوب در ايروان بسيار زياد مي باشد . اگر به دنبال تجربه غذاهاي غير ايراني هستيد به (تور ارمنستان)بخش معرفي رستوران هاي ارمنستان مراجعه كنيد . البته ما توصيه مي كنيم اگر در تابستان به(تور ارمنستان) ايروان مي رويد حتما يك شب به رستوران پروانا اختصاص دهيد . 11- در ایروان از چه جاهایی درام (پول ارمنی) تهیه کنیم؟ در ایروان صرافیهای فراوانی وجود دارد که در (تور ارمنستان)خیابانهای اصلی کاملا مشخص می باشند اما جالب است بدانید که در فروشکاههای زنجیره ایی SAS صرافی شبانه روزی دایر است . 12 – (جاهای دیدنی ارمنستان ) (تور ارمنستان) در ایران از چه جاهایی درام (پول ارمنی) تهیه کنیم؟ تا آنجا که من می دانم فقط در مرز نوردوز چند نفر هستند که پول شما
پرسنل مجرب و متخصص آرام تور همواره جهت ارائه مشاوره به مسافرین عزیز و برگزاری هرچه بهتر سفر ایشان آماده اند. • آرام تور با حذف ارتباطات واسطه و تعامل مستقیم با هتل ها ، شرکت های هواپیمائی این امکان را بوجود آورده که مسافرین عزیز با صرف هزینه کمتر از خدمات و سرویس های این شرکت بهره مند گردند. • آرام تور با به خدمت گرفتن کارگزاران و راهنمایان محلی مجرب مسافرین عزیز خود را در طول سفر تنها نخواهد گذاشت و همواره همراه آنهاست. • آرام تور در جهت ارائه خدمات هرچه بهتر همواره پذیرای نظرات ، پیشنهادات و انتقادات مسافرین عزیز می باشد. گروه خدماتی توریستی گردشگری آرام تور با هدف ارتقاء سطح کیفی و کمی گردشگری در کشور ارمنستان فعالیت خود را در قالب برگزاری تورهای زمینی و هوایی ارمنستان و برروی ارایه اطلاعات و معرفی جامع و کامل قطبهای گردشگری کشور ارمنستان بصورت کاملا علمی متمرکز نموده است. در طرح نهایی این سایت کلیه استانهای کشور ارمنستان به عنوان مقاصد گردشگری مورد بررسی قرارگرفته و گردشگران می توانند با مراجعه به آن پاسخ کلیه سوالات خود در باره استان مورد نظر را بیابند و با دید بهتری نسبت به یافتن مقصد سفر در ارمنستان اقدام کنند . در فاز اول به مهمترین قطب های گردشگری کشور ارمنستان پرداخته شده و اسکان کلیه تورهای ارمنستان در ایروان می باشد. آرام تور جهت رفاه حال هموطنان عزیز در نظر دارد تا با برقراری ارتباط با دفاتر خدمات مسافرتی در شهر های مختلف کشور عزیزمان ایران این امکان را فراهم آورد تا بتواند مبدا حرکت تورهای زمینی ارمنستان را از شهرهای مختلف کشور برگزار نماید .لذا از کلیه دفاتر خدمات مسافرتی دعوت به همکاری می نماید.