ارمنستان، ایروان، مسکوویان  ٣٣
info@RegardTravel.com
00374-10-53-00-11
00374-94-53-00-71بهترین تورها در کانال ما

Ture Armanestan Telegram

همکاران و مسافران گرامی، به کانال تلگرام  رسمی ما یپوندید و بهترین پیشنهادات و آفرهای ویژه را به صورت آنی دریافت نمایید. ما همیشه در خدمات شما هستیم و خوشحال می شویم در ارمنستان شما را ببینیم.

Join us in Facebook

خدمات رایگان رگارد تراول


در صورت استفاده از خدمات ما ،سیم کارت با شارژ (۱ ساعت تماس به خط های داخلی ارمنستان)، نقشه شهر ایروان و کارت های تخقیف مغازه ها به عنوان هدیه به شما تقدیم خواهد شد .
رگارد تراول کارگزار شما در ارمنستان Welcome to Armenia

امتحان آیلتس

آزمون آیلتس معتبرترین آزمون زبان انگلیسی در دنیا می باشد که در اکثر کشورهای دنیا شرط اول پذیرش در دانشگاه است همچنین برای کارکردن در کشور های انگلیسی زبان شما نیازمند این مدرک می باشید، آزمون آیلتس در کشور ارمنستان در بریتیش کنسول ایروان برگزار می شود.
آزمون آیتس در دو نوع : آکادمیک(Academic) و جنرال(General) برگزار می شود که نوع آکادمیک آن مخصوص کسانی است که قصد تحصیل در دانشگاهای متعبر جهانی را دارند و با توجه به دانشگاه مورد نظر می بایست مدرک آیلتس شان بین نمره ی ۶ تا ۷ باشد و نوع جنرال آزمون آیلتس کمی آسان تر از نوع آکادمیک می باشد و مخصوص کسانی است که قصد مهاجرت و یا کار کردن در کشورهای انگلیسی زبان را دارند و معمولا نمره ی مورد نیاز آن ها ۵.۵ به بالاست.
شرکت رگارد تراول آمادگی خود را برای انجام اقدامات لازم برای ثبت نام متقاضیان شرکت در آزمونهای IELTS اعلام می دارد.
تاریخ مورد درخواست برای شرکت در آزمون و نوع امتحان جنرال یا اکادمیک را از لیست مربوطه انتخاب کنید و درخواست خود را برای ما ارسال نمائید تا پس از کسب اطلاع از بودن جا ما مراتب را به شما اطلاع می دهیم تا جهت آماده کردن مدارک و ارسال آن اقدام نمائید.

شرایط و مدراک لازم جهت ثبت نام:

  • اطلاع یافتن از طریق این شرکت برای امکان ثبت نام در آزمون بعلت محدودیت جا برای شرکت کنندگان
  • ترانسفر مبلغ ریالی برابر با 225 دلار به حساب این شرکت  و ارسال فیش بانکی
  • ارسال فرم ثبت نام پر شده از طرف خود متقاضی به این شرکت از طریق اسکن کردن
  • یک کپی از صفحه اول پاسپورت
  • همراه داشتن دو قطعه عکس رنگی پاسپورتی هنگام عزیمت به ارمنستان

توجه:

.متقاضیان حداقل ۱ الی ۲ روز باید قبل از تاریخ امتحان  در ایروان حضور داشته باشند.

تاریخ های امتحانات IELTS برای سال 2016

اعلام نتایج نوع امتحان تاریخ ثبت نام تاریخ امتحان
28 مارس جنرال / اکادمیک 7 فوریه 15 مارس
18 آوریل جنرال/ اکادمیک 28 فوریه 5 آوریل
9 مه اکادمیک 21 مارس 26 آوریل
23 مه جنرال /اکادمیک 4 آوریل 10 مه
30 مه جنرال / اکادمیک 11 آوریل 17 مه
20 ژوئن جنرال /اکادمیک 2 مه 7 ژوِئن
4 جولای جنرال / اکادمیک 16 مه 21 ژوئن
23 جولای جنرال / اکادمیک 4 ژوئن 10 جولای
1 آگوست جنرال / اکادمیک 13 ژوئن 19 جولای
15 آگوست جنرال / اکادمیک 27 ژوئن 2 آگوست
19 سپتامبر جنرال/ اکادمیک 1 آگوست 6 سپتامبر
3 اکتبر جنرال / اکادمیک 15 آگوست 20 سپتامبر
10 اکتبر اکادمیک 22 آگوست 27 سپتامبر
15 اکتبر جنرال / اکادمیک 27 آگوست 2 اکتبر
31 اکتبر جنرال / اکادمیک 12 سپتامبر 18 اکتبر
14 نوامبر جنرال / اکادمیک 26 سپتامبر 1 نوامبر
5 دسامبر جنرال / اکادمیک 17 اکتبر 22 نوامبر
19 دسامبر جنرال / اکادمیک 31 اکتبر 6 دسامبر
26 دسامبر جنرال / اکادمیک 7 نوامبر 13 دسامبر
 

با خیال راحت با ما سفر کنید.

رگارد تراول- آؤانس مسافراتی ارمنستان شرکت خدمات مسافرتی رگارد تراول پیشنهاد می کند مسافرت به ارمنستان با 1- کمترین هزینه 2 – بهترین کیفیت 3 – خدمات بالاتر

ازویژگیهای ما: پرسنل مجرب و متخصص رگارد تراول همواره جهت ارائه مشاوره به مسافران  و برگزاری هرچه بهتر سفر شما آماده اند.  شرکت ما با حذف ارتباطات واسطه و تعامل مستقیم با هتل ها و شرکت های هواپیمائی این امکان را بوجود آورده که مسافران با صرف کمترین هزینه از خدمات و سرویس های این شرکت بهره مند گردند.

ما با به خدمت گرفتن از کارگزاران و راهنمایان محلی مجربمان مسافرین عزیز خود را در طول سفر تنها نخواهیم گذاشت و همواره همراه آنها خواهیم بود.

ما ۲۴ ساعت در خدمت شما هستیم (فروش تور و هتل،  ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان)

© 2008-2017. "Regard Travel" belongs to "Regard Group" LLC. All Rights Reserved. Developed by Intermedia Inc. Powered by Betanet LLC.
عمومی و سرویس: دارای ۲ رستوران ، محل پذیرایی در لابی ، خانه نوشیدنی‌ ، محل پذیرایی در حیات و باغ هتل ، سالن کنفرانس برای ۱۵۰ نفر ، سالن ملاقات برای ۲۵ نفر ، مرکز تجاری ، مرکز ورزشی ، استخر و سونا ، سالن بیلیارد ، دسترسی‌ به اینترنت در هر اتاق ، سیستم کامل تهویه ، گرمایی و سرمایی در تمامی اطاقها ، لباس شو‌ئی و خشک شو‌ئی مرکزی ، پارکینگ رایگان ، حمل و نقل تا فرودگاه ، خدمات تاکسیرانی ، قبول کارت‌های اعتباری اتاق:
۸۸۲،۰۰۰ تومان ( شب اضافه هر نفر ۲۷۷،۲۰۰ تومان) قیمت برای هر نفر دراطاق دو تخته ( تور ارمنستان) : ۴۹۸،۵۰۰ تومان (هتل های ارمنستان) ( شب اضافه هر نفر ۱۵۰،۰۰۰ تومان) توجه : قیمت بلیط هواپیما و یا اتوبوس شامل قیمت فوق الذکر نمیباشد پرواز‌ها ی موجود آسمان : شنبه ، دوشنبه ، پنجشبه ساعت پرواز از تهران ۱۸:۰۰ پروازهای موجود آرماویا : سه شنبه و جمعه ساعت پرواز از تهران ۲۱:۰۰ اتوبوسهای شرکت دیدار سیر گیتی حرکت به مقصد ایروان – ارمنستان هر روزه ساعت ۱۳:۰۰ : نکات ضروری • گذرنامه میبایست دارای حداقل ۶ ماه اعتبار باشد. • هزینه ویزا (۱۰ دلار) بعهده مسافر می باشد. • کنترل پاسپورت از جهت هرگونه ممنوعیت خروج از کشور بعهده مسافر می باشد. • (هتلهای ارمنستان ) هنگام (سفر به ارمنستان ) از بردن دارو بخصوص کدئین دار جدا خوداری کنید اگر هم لازم است حتمأ نسخه پزشک را نیزبه همراه داشته باشید .( هتل کنگرس در ایروان ) سه ستاره ( تور ارمنستان)