ارمنستان، ایروان، مسکوویان  ٣٣
info@RegardTravel.com
00374-10-53-00-11
00374-94-53-00-71بهترین تورها در کانال ما

Ture Armanestan Telegram

همکاران و مسافران گرامی، به کانال تلگرام  رسمی ما یپوندید و بهترین پیشنهادات و آفرهای ویژه را به صورت آنی دریافت نمایید. ما همیشه در خدمات شما هستیم و خوشحال می شویم در ارمنستان شما را ببینیم.

Join us in Facebook

خدمات رایگان رگارد تراول


در صورت استفاده از خدمات ما ،سیم کارت با شارژ (۱ ساعت تماس به خط های داخلی ارمنستان)، نقشه شهر ایروان و کارت های تخقیف مغازه ها به عنوان هدیه به شما تقدیم خواهد شد .
رگارد تراول کارگزار شما در ارمنستان Welcome to Armenia

ناسیونال هتل -National Hotel Yerevan


هتل ناسیونال مطابق با استانداردهای بین المللی در نزدیکی میدان هراپاراک  واقع شده است. هتل دارای اینترنت پر سرعت، صرافی، سالن زیبایی و ورزش و بوتیک های خرید می باشد. اطاقهای هتل دارای صندوق امانت و سیستم تهویه جداگانه میباشند. از امکانات هتل می توان به رستوران ایتالیایی، کافه ی سرباز، استخر سر پوشیده، سونا، سالن کنفرانس، اینترنت پر سرعت و ساللن ورزشی اشاره کرد که به صورت  رایگان قابل استفاده مهمانان می باشد.

 

با خیال راحت با ما سفر کنید.

رگارد تراول- آؤانس مسافراتی ارمنستان شرکت خدمات مسافرتی رگارد تراول پیشنهاد می کند مسافرت به ارمنستان با 1- کمترین هزینه 2 – بهترین کیفیت 3 – خدمات بالاتر

ازویژگیهای ما: پرسنل مجرب و متخصص رگارد تراول همواره جهت ارائه مشاوره به مسافران  و برگزاری هرچه بهتر سفر شما آماده اند.  شرکت ما با حذف ارتباطات واسطه و تعامل مستقیم با هتل ها و شرکت های هواپیمائی این امکان را بوجود آورده که مسافران با صرف کمترین هزینه از خدمات و سرویس های این شرکت بهره مند گردند.

ما با به خدمت گرفتن از کارگزاران و راهنمایان محلی مجربمان مسافرین عزیز خود را در طول سفر تنها نخواهیم گذاشت و همواره همراه آنها خواهیم بود.

ما ۲۴ ساعت در خدمت شما هستیم (فروش تور و هتل،  ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان)

© 2008-2017. "Regard Travel" belongs to "Regard Group" LLC. All Rights Reserved. Developed by Intermedia Inc. Powered by Betanet LLC.
هتل کنگرس دارای ۱۲۶ اطاق با استانداردهای اروپایی در خیابان ایتالیا نزدیک میدان اصلی شهر قرار دارد. (هتل های ارمنستان) از امکانات هتل میتوان به استخر سر باز، سالن ورزش و سونا اشاره کرد که به صورت رایگان قابل استفاده مهمانان عزیز میباشند.اطاقهای هتل مجهز به اینترنت پر سرعت، صندوق امانت، مینی بارو خط تلفن بین المللی میباشند. صبحانه از ساعت ۷:۰۰ الی ۱۱:۰۰ صبح در رستوران رافائلوی هتل سرو میشود. ( هتل های ارمنستان)
پرسنل مجرب و متخصص آرام تور همواره جهت ارائه مشاوره به مسافرین عزیز و برگزاری هرچه بهتر سفر ایشان آماده اند. • آرام تور با حذف ارتباطات واسطه و تعامل مستقیم با هتل ها ، شرکت های هواپیمائی این امکان را بوجود آورده که مسافرین عزیز با صرف هزینه کمتر از خدمات و سرویس های این شرکت بهره مند گردند. • آرام تور با به خدمت گرفتن کارگزاران و راهنمایان محلی مجرب مسافرین عزیز خود را در طول سفر تنها نخواهد گذاشت و همواره همراه آنهاست. • آرام تور در جهت ارائه خدمات هرچه بهتر همواره پذیرای نظرات ، پیشنهادات و انتقادات مسافرین عزیز می باشد. گروه خدماتی توریستی گردشگری آرام تور با هدف ارتقاء سطح کیفی و کمی گردشگری در کشور ارمنستان فعالیت خود را در قالب برگزاری تورهای زمینی و هوایی ارمنستان و برروی ارایه اطلاعات و معرفی جامع و کامل قطبهای گردشگری کشور ارمنستان بصورت کاملا علمی متمرکز نموده است. در طرح نهایی این سایت کلیه استانهای کشور ارمنستان به عنوان مقاصد گردشگری مورد بررسی قرارگرفته و گردشگران می توانند با مراجعه به آن پاسخ کلیه سوالات خود در باره استان مورد نظر را بیابند و با دید بهتری نسبت به یافتن مقصد سفر در ارمنستان اقدام کنند . در فاز اول به مهمترین قطب های گردشگری کشور ارمنستان پرداخته شده و اسکان کلیه تورهای ارمنستان در ایروان می باشد. آرام تور جهت رفاه حال هموطنان عزیز در نظر دارد تا با برقراری ارتباط با دفاتر خدمات مسافرتی در شهر های مختلف کشور عزیزمان ایران این امکان را فراهم آورد تا بتواند مبدا حرکت تورهای زمینی ارمنستان را از شهرهای مختلف کشور برگزار نماید .لذا از کلیه دفاتر خدمات مسافرتی دعوت به همکاری می نماید.