ارمنستان، ایروان، مسکوویان  ٣٣
info@RegardTravel.com
00374-10-53-00-11
00374-94-53-00-71بهترین تورها در کانال ما

Ture Armanestan Telegram

همکاران و مسافران گرامی، به کانال تلگرام  رسمی ما یپوندید و بهترین پیشنهادات و آفرهای ویژه را به صورت آنی دریافت نمایید. ما همیشه در خدمات شما هستیم و خوشحال می شویم در ارمنستان شما را ببینیم.

Join us in Facebook

خدمات رایگان رگارد تراول


در صورت استفاده از خدمات ما ،سیم کارت با شارژ (۱ ساعت تماس به خط های داخلی ارمنستان)، نقشه شهر ایروان و کارت های تخقیف مغازه ها به عنوان هدیه به شما تقدیم خواهد شد .
رگارد تراول کارگزار شما در ارمنستان Welcome to Armenia

هتل ماریوت-Marriott hotel Yerevan

تور ارمنستان

هتل
هتل ماریوت مجلل‌ترین هتل ایروان در میدان اصلی شهر واقع شده است. رستورانهای هتل طیف وسیعی ار غذاهای اروپایی و آسیایی را به مسافران عزیز پیشنهاد میکنند. هتل دارای اینترنت پر سرعت، صرافی، سالن زیبایی و ورزش و بوتیک های خرید میباشد. اطاقهای هتل دارای صندوق امانت و سیستم تهویه جداگانه میباشند.مهمانان عزیز این هتل میتوانند به صورت رایگان از سالن ورزش، و اینترنت پر سرعت در لابی و رستوران هتل استفاده تمایند.

 

با خیال راحت با ما سفر کنید.

رگارد تراول- آؤانس مسافراتی ارمنستان شرکت خدمات مسافرتی رگارد تراول پیشنهاد می کند مسافرت به ارمنستان با 1- کمترین هزینه 2 – بهترین کیفیت 3 – خدمات بالاتر

ازویژگیهای ما: پرسنل مجرب و متخصص رگارد تراول همواره جهت ارائه مشاوره به مسافران  و برگزاری هرچه بهتر سفر شما آماده اند.  شرکت ما با حذف ارتباطات واسطه و تعامل مستقیم با هتل ها و شرکت های هواپیمائی این امکان را بوجود آورده که مسافران با صرف کمترین هزینه از خدمات و سرویس های این شرکت بهره مند گردند.

ما با به خدمت گرفتن از کارگزاران و راهنمایان محلی مجربمان مسافرین عزیز خود را در طول سفر تنها نخواهیم گذاشت و همواره همراه آنها خواهیم بود.

ما ۲۴ ساعت در خدمت شما هستیم (فروش تور و هتل،  ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان)

© 2008-2017. "Regard Travel" belongs to "Regard Group" LLC. All Rights Reserved. Developed by Intermedia Inc. Powered by Betanet LLC.
این مجموع با اتاق های پر زرق و برق آن (70 اتاق و در مجموع از جمله سوئیت) با سطح بالایی از خدمات است ، ( هتل متروپل ایروان) در واقع می تواند به عنوان یکی از بهترین هتلها در ایروان نامبرد. ( هتل متروپل) فراهم کننده انواع خدمات رایگان به مهمانانخود از جمله صبحانه بوفه رایگان، دسترسی آزاد به استخر سرپوشیده .... است.( سفر به ارمنستان) موقعیت: خیابان ماشتوس ، شماره 2/2 (مرکز شهر)
را به درام تبدیل می کنند اما بنظر من بهترین راه حل این است که پول خود را بصورت دلار یا یورو ببرید و در ارمنستان به درام تبدیل کنید. 13 – بهترین و ایمن ترین راه حل جهت حمل پول به ارمنستان چیست؟ پول را با خود حمل نکنید ! شما می توانید با افتتاح حساب ارزی در بانک ملت پول خودرا به ارمنستان انتقال داده و از شعبه این بانک در ایروان برداشت کنید. مسافرت با هواپيما به ارمنستان خیلی ها معتقدند که راحت ترین و ایمن ترین وسیله سفر هواپیما می باشدهرچند که هزینه آن از مسافرتهای زمینی بیشتر است. (تور ارمنستان) برای مسافت با هواپیما به نکات زیر توجه کنید 1 –کلیه پروازها از ایران به ارمنستان و بلعکس فقط از تهران به ایروان و بلعکس است. 2 – این پروازها از فرودگاه امام خمینی تهران و در هفته سه پرواز انجام می شود. 3 – هزینه بلیط رفت و برگشت حدود 300 هزار تومان می باشد 4- هزینه خروجی در فرودگاه از شما اخذ می گردد و مبلغ آن حدود 25 هزار تومان می باشد. 5 – مدت زمان پرواز حدود یک ساعت و نیم است.