ارمنستان، ایروان، مسکوویان  ٣٣
info@RegardTravel.com
00374-10-53-00-11
00374-94-53-00-71بهترین تورها در کانال ما

Ture Armanestan Telegram

همکاران و مسافران گرامی، به کانال تلگرام  رسمی ما یپوندید و بهترین پیشنهادات و آفرهای ویژه را به صورت آنی دریافت نمایید. ما همیشه در خدمات شما هستیم و خوشحال می شویم در ارمنستان شما را ببینیم.

Join us in Facebook

خدمات رایگان رگارد تراول


در صورت استفاده از خدمات ما ،سیم کارت با شارژ (۱ ساعت تماس به خط های داخلی ارمنستان)، نقشه شهر ایروان و کارت های تخقیف مغازه ها به عنوان هدیه به شما تقدیم خواهد شد .
رگارد تراول کارگزار شما در ارمنستان Welcome to Armenia

هتل آویاترانس ایروان - Aviatrans hotel

تور ارمنستان هتل

هتل آویاترانس در یکی ازقدیمیتزین خیابانهای شهر ایروان در خیابان آبویان نزدیک میدان اصلی شهر واقع شده است. ترکیب عالی‌ از مکان هتل در قلب ایروان، محیط بسیار زیبا و خدمات همیشگی‌، این هتل را انتخاب مناسبی برای مسافران عزیز قرار داده است. امکانات هتل شامل کانالهای تلویزیونی ماهواره ای، اینترنت، مینی بار و صندوق امانت میباشد. مهمانان عزیز برای صرف صبحانه خود میتوانند از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۱:۰۰ صبح به رستوران هتل مراجعه نمایند.

 

با خیال راحت با ما سفر کنید.

رگارد تراول- آؤانس مسافراتی ارمنستان شرکت خدمات مسافرتی رگارد تراول پیشنهاد می کند مسافرت به ارمنستان با 1- کمترین هزینه 2 – بهترین کیفیت 3 – خدمات بالاتر

ازویژگیهای ما: پرسنل مجرب و متخصص رگارد تراول همواره جهت ارائه مشاوره به مسافران  و برگزاری هرچه بهتر سفر شما آماده اند.  شرکت ما با حذف ارتباطات واسطه و تعامل مستقیم با هتل ها و شرکت های هواپیمائی این امکان را بوجود آورده که مسافران با صرف کمترین هزینه از خدمات و سرویس های این شرکت بهره مند گردند.

ما با به خدمت گرفتن از کارگزاران و راهنمایان محلی مجربمان مسافرین عزیز خود را در طول سفر تنها نخواهیم گذاشت و همواره همراه آنها خواهیم بود.

ما ۲۴ ساعت در خدمت شما هستیم (فروش تور و هتل،  ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان)

© 2008-2017. "Regard Travel" belongs to "Regard Group" LLC. All Rights Reserved. Developed by Intermedia Inc. Powered by Betanet LLC.
خرید و فروش آزادانه ارز از طریق شعب مستقر در مناطق آزاد ( شعبه کیش – چابهار و قشم ) (تور ارمنستان) و شعب خارج از کشور ( ملت ایروان – ملت سئول) (جاهای دیدنی ارمنستان ) شعب ملت در ترکیه (استانبول، ازمیر، آنکارا) این بانک، در خارج از کشور. بدین منظور ریال دریافتی از مشتریان به حسابهای تعیین شده شعب خارج از کشور و یا شعبه کیش نزد شعبه مرکزی فرصت واریز و در خواست خرید ارز جهت انتقال به خارج از کشور تکمیل و به یکی از شعب ریالی و یا ارزی ارائه و از آن طریق برای شعب مورد نظر فاکس گردد. مسافرت به ارمنستان با خودروهای سواری ارمنستان مسافرت با خودروي آنهم در مسیر سرسبز ایروان اين امكان را به مسافر می دهد تا با پيمودن پيچ و خم‌ها و پشت‌سر گذاشتن ناهمواري‌ها،و دیدن جاده های سرسبز و زیبای مقصد را به شكل ديگري تجربه کنید برای مسافرت به ارمنستان با خودرو های سواری مدل بالا مانند بنز یا بی ام وی سواری ارمنستان هیچگونه محدودیت زمانی و اسکان وجود ندارد کافی است یک هفته قبل از سفر با ما تماس بگیرید راهنمایی:
( تور ارمنستان) رشته های مربوط به دانشگاه معماری و عمران ارمنستان بخش معماری - بخشهای تحصیلی شامل سه گروه و مقطع آموزشی 4 ساله می باشند شهرسازی تئوری و تاریخ معماری ، و مرمت بناهای تاریخی معماری داخلی بخش مهندسی عمران و مهندسی سازه های صنعتی - مقطع آموزشی برای طراحی ساختمان 5/5 و برای دیگر رشته ها 5ساله می باشد تکنولوژی و سازماندهی ساخت سازه طراحی ساختار مقاوم سازی بتون و ساختمانهای سنگی ، مقاوم سازی زلزله طراحی سازه های چوبی و فلزی نقشه برداری بخش تکنولوژی سازه ها - دانشگاه مهندسین را طبق مواد زیر آماده می کند اقتصاد و مدیریت تشکیلات اقتصادی تولید موارد مورد نیاز در ساخت ساختمان اقتصاد و مدیریت تاسیسات سازه ها تخصص و هماهنگی املاک بخشهای تحصیلی - مقطع آموزشی 5 ساله می باشد اقتصاد سازه ها و مدیریت تاسیسات تولید تکنولوژی مواد سازه ها ، مواد و ساختارها بخش راه و ساختمان - بخشهای تحصیلی - مقطع آموزشی 5 ساله می باشد اتوبانها و ( تور ارمنستان) پلها ماشین آلات سازه ها و سازمان ترافیک تخصص (تفریح در ارمنستان ) فارغ التحصیلان پلها و تونلهای ترابری ماشین آلات ساختمان و سازمان ترافیک مدیریت راه آهن ساخت اتوبانها و فرودگاهها بخش هیدرولیک و مدیریت شهری - دانشگاه مهندسین را طبق مواد زیر آماده می کند - مقطع آموزشی 5 ساله می باشد گاز و ذخایر گرمایی و تهویه سازه های عمرانی و مدیریت سازه های هیدرولیکی ذخایر آب و فاضلاب بخش تحصیلی عمومی بخش سازه های خاکی بخش هیدرولیکی بخش علوم اجتماعی مکانیک ساخت مواد تئوری مکانیک بخش مکانیک سازه ها گرافیک مهندسی و نقشه برداری گرافیک ، نقاشی و مجسمه سازی الکترونیک و فیزیک 7-کنسرواتور موسیقی :