ارمنستان، ایروان، مسکوویان  ٣٣
info@RegardTravel.com
00374-10-53-00-11
00374-94-53-00-71بهترین تورها در کانال ما

Ture Armanestan Telegram

همکاران و مسافران گرامی، به کانال تلگرام  رسمی ما یپوندید و بهترین پیشنهادات و آفرهای ویژه را به صورت آنی دریافت نمایید. ما همیشه در خدمات شما هستیم و خوشحال می شویم در ارمنستان شما را ببینیم.

Join us in Facebook

خدمات رایگان رگارد تراول


در صورت استفاده از خدمات ما ،سیم کارت با شارژ (۱ ساعت تماس به خط های داخلی ارمنستان)، نقشه شهر ایروان و کارت های تخقیف مغازه ها به عنوان هدیه به شما تقدیم خواهد شد .
رگارد تراول کارگزار شما در ارمنستان Welcome to Armenia

هتل ریپابلیکا ایروان - Republica hotel Yerevan

هتل ریپابلیکا در مرکز شهر ایروان  در نزدیکی میدان جمهوری واقع شده است. فاصله هتل از تئاتر اپرا 1,3  کیلومتر می باشد.

قهوه خانه سرباز هتل به مهمانان عزیز  غذاهای ایتالیایی و رستوران غذاهای ارمنی را پیشنهاد می کنند. اطاقها مجهز به اینترنت، سیستم تهویه، یخچال، تلویزیون صفحه تخت  و آنتن ماهواره ای   می باشند. حمام دارای سشوار و دمپایی می باشد.

در صورت درخواست می توان غذا و نوشابه به اتاق  تحویل داد. هتل از فرودگاه بین المللی زوارتنوتس 11,4  کیلومتر فاصله دارد.

 

با خیال راحت با ما سفر کنید.

رگارد تراول- آؤانس مسافراتی ارمنستان شرکت خدمات مسافرتی رگارد تراول پیشنهاد می کند مسافرت به ارمنستان با 1- کمترین هزینه 2 – بهترین کیفیت 3 – خدمات بالاتر

ازویژگیهای ما: پرسنل مجرب و متخصص رگارد تراول همواره جهت ارائه مشاوره به مسافران  و برگزاری هرچه بهتر سفر شما آماده اند.  شرکت ما با حذف ارتباطات واسطه و تعامل مستقیم با هتل ها و شرکت های هواپیمائی این امکان را بوجود آورده که مسافران با صرف کمترین هزینه از خدمات و سرویس های این شرکت بهره مند گردند.

ما با به خدمت گرفتن از کارگزاران و راهنمایان محلی مجربمان مسافرین عزیز خود را در طول سفر تنها نخواهیم گذاشت و همواره همراه آنها خواهیم بود.

ما ۲۴ ساعت در خدمت شما هستیم (فروش تور و هتل،  ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان)

© 2008-2017. "Regard Travel" belongs to "Regard Group" LLC. All Rights Reserved. Developed by Intermedia Inc. Powered by Betanet LLC.
سپس طی تشریفاتی، سه بار انگور متبرک می شود و در میان حاضران (تفریح در ارمنستان ) تقسیم می گردد. درباره ی چرایی تبرک انگور، می گویند كه طبق روایات ، حضرت مسیح خود را به انگور تشبیه می كرد و می فرمود: ( ارزانترین تور ارمنستان)«همانگونه كه انگور ذره ای فساد را تحمل نمی كند ، من هم نمی كنم.» و این گفته ، علت احترام انگور از جانب كلیسا عنوان شده است. روز تبرک انگور قرنها پیش از مسیحیت وجود داشته است. در فصل میوه چینی ، میوه باغها را تبرک می کردند ،به همین آیین بعد از مسیحیت رنگ مذهبی داده شد. با عروج حضرت مریم در فرهنگ ارامنه، انگور ، انار و زردآلو سمبل تسلسل نسلها و پایداری و نشاط شده است.
( هتل آنی پلازا ایروان ) اتاق راحت اقتصادی (Economy)، کلاس تجاری (Busine) و سوئیت. که چشم انداز بزرگ از ایروان و کوه آرارات دارا می باشند، اتاقهای غیر سیگاری ها در دسترس هستند. (تور ارمنستان) ساعت ورود: 14:00(ظهر) ساعت خروج: 12:00 ظهر تهویه هوا ، تلویزیون در اتاق، مینی بار، ماهواره، آینه زیبایی، تلفن کنار تخت ، سشوار ، حمام با دوش، پنجره های عایق صدا، اتصال به اینترنت رایگان( هتل های ارمنستان) تخت اضافه:فقط در اتاقهای تجاری (Business) امکان پذیر است.( هتل های ارمنستان)