ارمنستان، ایروان، مسکوویان  ٣٣
info@RegardTravel.com
00374-10-53-00-11
00374-94-53-00-71بهترین تورها در کانال ما

Ture Armanestan Telegram

همکاران و مسافران گرامی، به کانال تلگرام  رسمی ما یپوندید و بهترین پیشنهادات و آفرهای ویژه را به صورت آنی دریافت نمایید. ما همیشه در خدمات شما هستیم و خوشحال می شویم در ارمنستان شما را ببینیم.

Join us in Facebook

خدمات رایگان رگارد تراول


در صورت استفاده از خدمات ما ،سیم کارت با شارژ (۱ ساعت تماس به خط های داخلی ارمنستان)، نقشه شهر ایروان و کارت های تخقیف مغازه ها به عنوان هدیه به شما تقدیم خواهد شد .
رگارد تراول کارگزار شما در ارمنستان Welcome to Armenia

آرارات هتل-Ararat hotel Yerevan

تور ارمنستان

هتل

هتل آرارات درست در مرکز تاریخی شهر قرار گرفته است، فقط چند قدم دور از میدان جمهوری و نزدیک به مهیج ترین محل خرید وشاهراه ایروان. هتل آرارات دارای ۵۲ اطاق و سوئیت با امکانات دلوکس از جمله اینترنت کانلهای تلویزیون ماهواره ای، سرویس ۲۴ ساعت، گاوصندوق و مینی بار می باشد. این هتل دارای استخر سرپوشیده و سونا نیز می باشد که استفاده از آن برای کلیه مسافران هتل بدون پرداخت هزینه می باشد.

 

 

با خیال راحت با ما سفر کنید.

رگارد تراول- آؤانس مسافراتی ارمنستان شرکت خدمات مسافرتی رگارد تراول پیشنهاد می کند مسافرت به ارمنستان با 1- کمترین هزینه 2 – بهترین کیفیت 3 – خدمات بالاتر

ازویژگیهای ما: پرسنل مجرب و متخصص رگارد تراول همواره جهت ارائه مشاوره به مسافران  و برگزاری هرچه بهتر سفر شما آماده اند.  شرکت ما با حذف ارتباطات واسطه و تعامل مستقیم با هتل ها و شرکت های هواپیمائی این امکان را بوجود آورده که مسافران با صرف کمترین هزینه از خدمات و سرویس های این شرکت بهره مند گردند.

ما با به خدمت گرفتن از کارگزاران و راهنمایان محلی مجربمان مسافرین عزیز خود را در طول سفر تنها نخواهیم گذاشت و همواره همراه آنها خواهیم بود.

ما ۲۴ ساعت در خدمت شما هستیم (فروش تور و هتل،  ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان)

© 2008-2017. "Regard Travel" belongs to "Regard Group" LLC. All Rights Reserved. Developed by Intermedia Inc. Powered by Betanet LLC.
این مجموع با اتاق های پر زرق و برق آن (70 اتاق و در مجموع از جمله سوئیت) با سطح بالایی از خدمات است ، ( هتل متروپل ایروان) در واقع می تواند به عنوان یکی از بهترین هتلها در ایروان نامبرد. ( هتل متروپل) فراهم کننده انواع خدمات رایگان به مهمانانخود از جمله صبحانه بوفه رایگان، دسترسی آزاد به استخر سرپوشیده .... است.( سفر به ارمنستان) موقعیت: خیابان ماشتوس ، شماره 2/2 (مرکز شهر)
- این نوع سفرها چون بصورت گروهی می باشد پس فرد بایدخود را با اهداف گروه وفق دهد و از تک روی جدا خود داری کند. 2 – سعی کنیم تا دوستان خوبی برای هم سفران خود باشیم و به حقوق همدیگر احترام بگزاریم. 3 – برای تبدیل سفرهای گروهی به خاطرات شیرین و بیاد ماندنی سعی کنیم به فکر اجرای برنامه های شاد و متنوع باشیم و از هم سفران بخواهیم که اگر می توانند در اجرای برنامه های شاد سهیم شوند. 4 – سفر به ارمنستان با اتوبوس هفت روز بطول می انجامد که معمولا حدود یک شبانه روز رفت و چهار شب و پنج روز اقامت و گشت طبق برنامه آرام تور وحدودا 27 ساعت دیگر آن هم زمان برگشت می باشد. 5- بهتر است از مصرف هر نوع غذاي پخته كه بيش از ۲ ساعت از زمان پخت‌شان گذشته در دماي معمولي و همچنين غذاهاي حاوي تخم‌مرغ خام مانند سس مايونز خودداري كنيد. 6- توصيه مي‌شود در طول مسير از خوردن غذاهايي مانند سالاد الويه، كباب كوبيده و تخم‌مرغ نيم‌پز خودداري كنيد. 7