ارمنستان، ایروان، مسکوویان  ٣٣
info@RegardTravel.com
00374-10-53-00-11
00374-94-53-00-71بهترین تورها در کانال ما

Ture Armanestan Telegram

همکاران و مسافران گرامی، به کانال تلگرام  رسمی ما یپوندید و بهترین پیشنهادات و آفرهای ویژه را به صورت آنی دریافت نمایید. ما همیشه در خدمات شما هستیم و خوشحال می شویم در ارمنستان شما را ببینیم.

Join us in Facebook

خدمات رایگان رگارد تراول


در صورت استفاده از خدمات ما ،سیم کارت با شارژ (۱ ساعت تماس به خط های داخلی ارمنستان)، نقشه شهر ایروان و کارت های تخقیف مغازه ها به عنوان هدیه به شما تقدیم خواهد شد .
رگارد تراول کارگزار شما در ارمنستان Welcome to Armenia

موزه ها و گالری ها
ماتناداران

موزه ها در شهر ایروانیکی از قدیمی ترین وثروتمندترین خزانه های کتاب دردنیا است. آن توسط مارک گریکوریان در سال ۱۹۵۷ میلادی طراحی شده است. کمتر گردشگری پیدا می کنید، که بدون ملاقات از این مرکز ایروان را ترک کند. مجموعه ای از پله ها شما را به سمت مجسمۀ مسروپ ماشتوس، مخترع الفبای ارمنی (در سال  ۳۹۶میلادی) سوق می دهد. درکنار آن مجسمۀ شاگرد مسروپ ماشتوس ساخته شده است، که دستش را با اشاره کردن به مدرس خود بالا نگاه داشته است ودر کنار او زانو زده است.حروف الفبای ارمنی برروی دیوار پشتی حکاکی شده است. مجموعۀ این کتابها شامل ۱۷۰۰ نسخۀ خطی است، که تقریبا شامل تمامی نسخه های فرهنگی وعلم دوران باستانی ومیانه است. این نسخه ها شامل : تاریخ، جغرافیا، دستور زبان، فلسفه، قانون، علم پزشکی، ریاضیات، گیتی شناسی، تحقیقات نظری در مورد تقویم، علم کیمیا، علم شیمی، ترجمه ها، ادبیات، تاریخ شماری، تاریخ هنر، نقاشی با تذهیب(مینیاتور)، موسیقی وتاتر هستند.

همچنین نسخه های خطی به زبانهای عربی، فارسی، یونانی، سوریه ای، لاتین، اتیوپی، هندی، ژاپنی وغیر وجود دارد. قبل از ورود به موزه، مجسمه هایی از فیلسوفان، دانشمندان وهنرمندان باستانی قرار دارند، که به ترتیب: توروس روسلین، گریکور تاتواتسی، آنانی شیراکاتسی، موسس خرناتسی، مخیتار گوش وفریک هستند. به محض ورود از درهای بزرگ مس اندود شاهد موزایک نبرد آوارایر می شوید، که هال ورودی را تزیین کرده است. آن یک رویداد بسیار مهم برای ارامنه محسوب می شود، که در۲۶ ماه می سال  ۴۵۱ میلادی آنها برای مقابله با دشمنان خود بر پا خواستند. بر روی دیوار روبه رویی قاب سه لوحه ای است، که توسط آوانس خاچاطریان با آبرنگ بر روی گچ نقاشی شده است. آن ۳ دورۀ متفاوت از تاریخ وفرهنگ ارامنه را نشان می دهد. در این مرکز میراث فرهنگی، نسخه هایی میتوان پیدا کرد که اصل آنها گم شده است وفقط از طریق ترجمه های ارمنی قابل شناسایی هستند. تاریخ ماتناداران به زمانهای اختراع الفبای ارمنی بر می گردد.

ارمنستان، ایروان، خیابان ماشتوس ۵۳
تلفن :  ۳۷۴۱۰ ۵۶۲۵۷۸+
روز‌های یک شنبه تعطیل است.
بهای ورود:۱۰۰۰  درام

موزه جنگ ارمنستان

موزه ها در شهر ایروانارمنستان هر سال در روز نهم ماه می مصادف با روز پایان جنگ دوم جهانی با نثار گل بر بنای یادبود سرباز گمنام یاد سربازانی که در این جنگ جان خود را برای دفاع از میهن شان از دست دادند گرامی می دارند. در جنگ دوم جهانی که دهها میلیون انسان کشته شدند ، شصد هزار نفر از ارمنستان داوطلبانه در کنار دیگر نیروهای ارتش شوروی در مبارزه با قوای آلمان نازی شرکت کردند که از میان آنها سیصد هزار نفر کشته شدند.در موزه جنگ ایروان پایتخت ارمنستان عکس هایی از این افراد،سلاح ها و وسایل شخصی آنها نگهداری و در معرض دید عموم قرار دارد.
ارمنستان، ایروان، خیابان استقلال ، شماره ۲
تلفن : ۳۷۴۱۰۲۵۱۴۰۰+
روز‌های دوشنبه تعطیل است.
ارمنستان، ایروان، خیابان استقلال ، شماره ۲

تلفن : ۳۷۴۱۰۲۵۱۴۰۰+
روز‌های دوشنبه تعطیل است.


موزه قتل عام ارامنه مربوط به آکادمی ملی علوم ارمنستان

موزه های شهر ایروانبنای یادبود خاص دیگری وجود دارد که شامل موزۀ زیرزمینی است ودارای کتابخانه، بخش آرشیو وبایگانی است. در موزه دیواری با نوشتۀ خطی وجود دارد که بر روی آن اسامی ناحیه ها،شهرها ودهکده های ارمنستان غربی نوشته شده است (مناطقی که فاجعه روی داده است).

ارمنستان، ایروان، پارک تسیسرناکابرت

تلفن : ۳۹۱۴۱۲،; ۳۹۰۹۰۹

 

 

موزه تاریخ ارمنستان

موزه های شهر ایروانیكی از موزه‌های هنری مهم در دنیاست كه در سال ۱۹۲۱ تاسیس شده. مجموعه‌ای غنی با بیش از ۱۹۰۰۰ اثر از هنرمندان روس، ارمنی و اروپای غربی. برخی از آثار از موزه‌های هریتاژ (سنت پترزبورگ) و ترتیاكوف (مسكو) به این موزه انتقال داده شده. آثار هنرمندان ارمنی قرون هفده و هجده میلادی و مجموعه خانواده لازارِو، بنیانگزاران موسسه زبان‌های شرقی درمسكو، موزه را غنا بخشیده است. بخشی از موزه به هنرمندان ارمنی خارج از كشور اختصاص دارد.
ارمنستان، ایروان، میدان جمهوری (هانراپتوتیان هراپاراک)
تلفن : ۵۲۱۴۵۸
روز‌های دوشنبه تعطیل است
بهای ورود:۸۰۰ درام


موزه شاعر و نویسنده هووهانس تومانیان

موزه های ایروانتومانیان از شاهکارهای شعر ملی است. او غم و اندوه مردم ارمنی و اعتراض دردناک در برابر ستمگران را به نمایش گذاشته است. آثار حماسی تومانیان اهمیت ویژهای دارند. برخی از اشعار خود را از رویدادهای تاریخی الهام گرفته، و با آرمان های وطن پرستی و مبارزه آزادی علیه اشغالگران خارجی آغشته است.
اتاق نوزده موزه شامل یک نمایشگاه جالب است که شرح زندگی و آثار شاعر می باشد. این موزه از ۱۱:00 تا۰۰ : ۱۷ هر روز به جز روز دوشنبه باز است.
ارمنستان، ایروان، خیابان موسکوویان شماره ۴۰
تلفن :۵۸۱۲۷۱

 اربونی موزه تاسیس شهر

موزه ها در شهر ایروانپادشاهی اورارتیان در حوزه اطراف دریاچه وان در شرق ترکیه ارگ اربونی را ساختند. این قلعه بر روی تپه ای به همین نام در جنوب شرقی ایروان واقع شده است. قلعه توسط آرگیشتی پسر منوا ، پادشاه اورارتو در سال ۷۸۲ میلادی تاسیس شد.کتیبه ای به خط میخی کشف شده که تقریبا به صورت زیر نوشته شده است : "عظمت خالدی خدا ، پسر آرگیشتی از این قلعه بزرگ ساخته شده است ، نام آن را اربونی ، به قدرت بیاینیلی و قتل دشمنان خود را آرگیشتی می گوید : زمین ضایعات به عهده گرفته بود ، من در اینجا آثار بزرگ... " .
دانشمندان ارمنستان استدلال می کنند که احتمالاً ریشه نام ایروان از اربونی گرفته شده است و نشان می دهد که ایروان مدرن از نوادگان تمدن این ارگ است

ارمنستان، ایروان، خیابان اربونی شماره ۳۸ ایروان
تلفن ۵۸۳۲۰۲


موزه سرگی پاراجانفموزه ها در شهر ایروانسرگئی پاراجانف (۱۹۲۴-۱۹۹۰) فیلمساز مشهور اتحاد جماهیر شوروی بود. او در تفلیس به دنیا آمد و بیشتر کار حرفه ای خود را در کیف یا تفلیس گذراند.موزه در سال ۱۹۸۸ تاسیس شد.موزه پاراجانف به سبک سنتی قفقاز ساخته شده و از دو طبقه تشکیل شده است. مجموعه موزه شامل حدود ۱۴۰۰ نصب، کلاژ، مجموعه ها، نقشه ها، عروسک و کلاه است. در این موزه به نمایش گذاشته فیلمنامه هایمنتشر نشده  و آثار مختلف که پاراجانف در حالی که در زندان بود ایجاد کرده  است.
ارمنستان، ایروان، خیابان زوراگیوق شماره ۱۶/۱۵
تلفن :۵۳۵۶۶۱موزه شاعر و نویسنده یقیشه چارنتس

موزه ها در شهر ایروانچارنتس شاعر برجسته شوروی ارمنی در شماره ۱۷ خیابان ماشتوتس در طبقه دوم زندگی می کرد. آپارتمان او به یک موزه تبدیل شده است که توسط هزاران نفر از دوستداران این شاعر و علاقمندان بازدید می شود.
ارمنستان، ایروان، خیابان آرام شماره ۶۰ / خیابان ماشتوس شماره ۱۷
تلفن :۵۸۹۳۲۶

 

 

 


موزه مارتیروس ساریان

موزه ها در شهر ایروانمارتیروس ساریان در دانشکده مسکو در رشته های نقاشی، مجسمه سازی و معماری تحصیل کرد. او تا حد زیادی توسط هنر روسیه تحت تاثیر قرار گرفته است. آثار نقاشی او پس از سفر به ترکیه ، ایران و مصر برای اولین بار برای او شهرت به ارمغان آورد.
در سال ۱۹۲۱، ساریان در ایروان مستقر شد، و از آن پس ارمنستان و مردم آن، به موضوع اصلی کار او تبدیل شد.

این موزه از ۱۰ صبح به ۰۰:۱۶ (۰۰:۱۵ روزهای چهارشنبه) هر روز غیر از پنجشنبه باز است.
ارمنستان، ایروان، خیابان ساریان  شماره ۳
تلفن : ۵۸۰۶۱۲،

 

با خیال راحت با ما سفر کنید.

رگارد تراول- آؤانس مسافراتی ارمنستان شرکت خدمات مسافرتی رگارد تراول پیشنهاد می کند مسافرت به ارمنستان با 1- کمترین هزینه 2 – بهترین کیفیت 3 – خدمات بالاتر

ازویژگیهای ما: پرسنل مجرب و متخصص رگارد تراول همواره جهت ارائه مشاوره به مسافران  و برگزاری هرچه بهتر سفر شما آماده اند.  شرکت ما با حذف ارتباطات واسطه و تعامل مستقیم با هتل ها و شرکت های هواپیمائی این امکان را بوجود آورده که مسافران با صرف کمترین هزینه از خدمات و سرویس های این شرکت بهره مند گردند.

ما با به خدمت گرفتن از کارگزاران و راهنمایان محلی مجربمان مسافرین عزیز خود را در طول سفر تنها نخواهیم گذاشت و همواره همراه آنها خواهیم بود.

ما ۲۴ ساعت در خدمت شما هستیم (فروش تور و هتل،  ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان)

© 2008-2017. "Regard Travel" belongs to "Regard Group" LLC. All Rights Reserved. Developed by Intermedia Inc. Powered by Betanet LLC.
با آرزوی سلامتی و سفری خوش برای شما اطلاعات پلیس محدودیتهای قانونی به هنگام خروج از كشور 1- رعایت حجاب اسلامی الزامی است. 2- خروج ارز از کشور برابر مصوبات ابلاغی از سوی گمرک جمهوری اسلامی ایران بیش از پنج هزار دلار برای هر مسافر ممنوع می باشد. 3- بهمراه داشتن وجه رایج کشور بیش از پانصد هزار ریال ممنوع می باشد. 4- بهمراه داشتن هرگونه ترشیجات – (تور ارمنستان) سرکه- الکل ممنوع می باشد. 5- بهمراه داشتن هر گونه اسپری قابل احتراق که دارای بر چسب اشتعال میباشد ممنوع است. 6- خروج هر گونه مواد مخدر و مشتقات آن ممنوع بوده و فرد حامل تحت پیگرد قضایی قرار خواهد گرفت. 7- خروج هر گونه مشروبات الکلی بهمراه مسافر ممنوع و حامل آن تحت پیگرد قضایی قرار میگیرد. 8- همراه داشتن سگ فقط با اوراق شناسایی و حمل در سبد مخصوص حیوانات و با اخذ مجوز از سوی واحد قرنطینه فرودگاه می باشد. 9- خروج هر گونه سکه های طلا که پشتوانه ارزی کشور می باشد ممنوع می باشد. 10- خروج خاویار از فرودگاه بیش از 250 گرم به همراه مسافر ممنوع می باشد.(هتل های ارمنستان) 11- خروج فرش دستبافت بیش ( سفر به ارمنستان) 24 متر مربع برای هر مسافر ممنوع می باشد.
در واقع مقدر بود که مسیحی کردن ارمنستان توسط گریگور مقدس صورت گیرد. گریگور (Gregory)(جاهای دیدنی ارمنستان ) منسوب به خانواده اشکانیان و بنا به روایتی پسر همان مردی بود که به تحریک شاهان ساسانی، خسرو اول پادشاه ارمنستان را ك (تور ارمنستان) شته بود. گریگور و همه افراد خانواده اش در شهر کاپادوکیه (Cappadocia) واقع در شرق آسياي صغير مقیم شدند و در آنجا بود که گریگور با آموزه هاي مسیحي آشنا گردید و مسیحی شد. (تور ارمنستان) قبول دین مسیحی توسط ارامنيان (تور ارمنستان) دارای دو جنبه مهم می باشد. از يك سو گرویدن این ملت به مسیحیت نقطه عطف تاریخ ارمنستان محسوب شده و در واقع تمامی تحولاتی که اين ملت از ان پس شاهد بوده اند تا حد زیادی متاثر از این رویداد تاریخی بوده است. از سوي دیگر و از دیدگاه تاریخ مسیحیت نیز این رویداد اهمیت ویژه ای دارد چراکه ارامنيان نخستین ملتی هستند (تور ارمنستان) که در سال 301 ميلادي مسیحيت را به عنوان دین رسمی کشور پذیرفتند. شایان ذکر است که گرویدن کنستانتین امپراتور روم به دین مسیح و قبول مسیحیت به عنوان دین رسمی امپراتوری روم در سال 313 ميلادي صورت گرفت.