ارمنستان، ایروان، مسکوویان  ٣٣
info@RegardTravel.com
00374-10-53-00-11
00374-94-53-00-71بهترین تورها در کانال ما

Ture Armanestan Telegram

همکاران و مسافران گرامی، به کانال تلگرام  رسمی ما یپوندید و بهترین پیشنهادات و آفرهای ویژه را به صورت آنی دریافت نمایید. ما همیشه در خدمات شما هستیم و خوشحال می شویم در ارمنستان شما را ببینیم.

Join us in Facebook

خدمات رایگان رگارد تراول


در صورت استفاده از خدمات ما ،سیم کارت با شارژ (۱ ساعت تماس به خط های داخلی ارمنستان)، نقشه شهر ایروان و کارت های تخقیف مغازه ها به عنوان هدیه به شما تقدیم خواهد شد .
رگارد تراول کارگزار شما در ارمنستان Welcome to Armenia

به ارمنی صحبت کنیم

مکالمات روزمره زبان ارمنی طی سفر همراه داشته باشید...  زبان  ارمنی یکی از زبانهای هندواروپایی است که در منطقه قفقاز و به ویژه در کشور ارمنستان رایج است. این زبان با خط ویژه خود یعنی الفبای ارمنی که توسط مسروب ماشتوتس در سال  ابداع گردیده نوشته می‌شود. ارمنی خود شاخه‌ای مستقل از خانواده زبانهای هندواروپایی است. زبان ارمنی دو گویش بزرگ اصلی دارد یکی ارمنی شرقی و دیگری ارمنی غربی. زبان رسمی کشور ارمنستان به گویش ارمنی شرقی است. مجموع گویشوران به زبان ارمنی در جهان ۹ میلیون است.

 

 

tan دوغ barev سلام
chlootsvogh soorj نسکافه inchpes ek حال شما چطور است؟
gofe, soorch قهوه lave em, shnorhakalootyoun خوبم ، ممنون
tey چای shat lave خیلی خوب
kat شیر shat vat خیلی بد
anoosh نوش جان dook hay ek? آیا ارمنی هستید؟
sary سرد kareli e? اجازه دارم؟
taq گرم inch e dzer anoone? اسم شما چیست؟
drami pokhanagoom صرافی urakh em خوشحالم
srcharan قهوه خانه sovats em گرسنه هستم
verelak اسانسور sovats e گرسنه هست
dram پول tsarav em تشنه هستم
senyak اطاق uzum em می خواهم
lvatsgadoon خشک شوئی ، لباسشوئی chem uzum نمی خواهم
khanoot مغازه inch arje? قیمت آن چقدر است؟
bats باز ardyoq gitek? آیا میدانید؟
pak بسته vordegh e? کجاست ؟
ejan ارزان ur  ek gnum? کجا میروید؟
tang گران jame kanisn e? ساعت چند است؟
voch خیر es gitem میدانم
tangaran موزه neroghutyun ببخشید
shenk ساختمان khntrem لطفا
gyough روستا ، ده sirum em دوست دارم
lich دریاچه ayo بله
get رودخانه chash غذا
chanabar راه hats نان
poghots خیابان jur آب
metro مترو khorovats کباب
chambroog چمدان matsun ماست
bari chanapar سفر بخیر panir پنیر
avtokayan ترمینال اتوبوسرانی shakar شکر
avtobus اتوبوس brints برنج
ktesnvenk بزودی می بینمت miss گوشت
bari gisher شب بخیر dzoog ماهی
hajogh خداحافظ gar گوسفند ،بره
odanav هواپیما chgitem نمیدانم
odanavakayan فرودگاه chut جوجه
 

با خیال راحت با ما سفر کنید.

رگارد تراول- آؤانس مسافراتی ارمنستان شرکت خدمات مسافرتی رگارد تراول پیشنهاد می کند مسافرت به ارمنستان با 1- کمترین هزینه 2 – بهترین کیفیت 3 – خدمات بالاتر

ازویژگیهای ما: پرسنل مجرب و متخصص رگارد تراول همواره جهت ارائه مشاوره به مسافران  و برگزاری هرچه بهتر سفر شما آماده اند.  شرکت ما با حذف ارتباطات واسطه و تعامل مستقیم با هتل ها و شرکت های هواپیمائی این امکان را بوجود آورده که مسافران با صرف کمترین هزینه از خدمات و سرویس های این شرکت بهره مند گردند.

ما با به خدمت گرفتن از کارگزاران و راهنمایان محلی مجربمان مسافرین عزیز خود را در طول سفر تنها نخواهیم گذاشت و همواره همراه آنها خواهیم بود.

ما ۲۴ ساعت در خدمت شما هستیم (فروش تور و هتل،  ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان)

© 2008-2017. "Regard Travel" belongs to "Regard Group" LLC. All Rights Reserved. Developed by Intermedia Inc. Powered by Betanet LLC.
5 – باخیال راحت به ارمنستان مسافرت کنید زیرا دفتر آرام تور در ارمنستان با کادر مجرب خدمات زیر را در ایروان به شما ارائه خواهند داد: • دراختیار قرار دادن مترجم اختصاصی • ( تور ارمنستان)در اختیار قرار دادن راهنما بصورت اختصاصی • برگزاری تورهای داخلی ارمنستان • مشاوره جهت تحصیل در دانشگاههای ارمنستان • مشاوره جهت سرمایه گزاری و ثبت شرکت در ارمنستان • مشاوره جهت اقامت در ارمنستان • مشاوره جهت خرید مسکن و زمین در ارمنستان •( عید نوروز در ارمنستان ) اجاره خودرو با راننده فارسی زبان • راهنما مترجم تلفنی رایگان (در هرکجا ی ارمنستان که باشید ما می توانیم بصورت تلفنی مترجم و راهنمای شما باشیم) • سیم کارت ارمنستان توصيه هاي مسافرت به ارمنستان گاه ندانستن ساده ترین موارد در سفر موجب می شود اوقات فراغت خوبی را سپری نکنیم، بنابراین پیش از هرگونه تصمیم گیری درباره سفر توصیه های زیر را بخوانید: توصیه های ایمنی و امنیتی 1- به منظور حفاظت از مدارک مسافرتی، اموال و سایر اشیاء ارزشمند و رعایت اهم مسائل مربوط به ایمنی و امنیت خود، ضروری است قبل از انجام سفر به توصیه های مسافرتی که در این ارتباط تهیه گردیده است، توجه نمائید! 2
مزایای استفاده از خدمات آرام تور آرام تور می خواهد که مقام اول را در ارایه بهترین خدمات با بهترین کیفیت را در تمام تورهای (ارمنستان ) داشته باشد و به همین دلیل تمام سعی خود را می نماید تا توریست (ارمنستان ) با خیال راحت و بدون هیچگونه دغدغه با خاطرات خوش مسافرت نماید. موارد زیر بخشی از خدماتی است که آرام تور به شما ارائه می نماید . 1 – مبدا حرکت تورهای زمینی ارمنستان از شهر های مختلف سراسر کشور بنا به درخواست دفاتر خدمات مسافرتی 1 – به کلیه مسافران خود در بدو ورود به ارمنستان کتابچه اطلاع رسانی شامل آدرسهای ضروری – جملات کاربردی به زبان ارمنی – بر نامه تورهای داخلی ارمنستان و ...بصورت رایگان تحویل می دهد. 2 - نقشه ایروان به سه زبان ارمنی فارسی انگلیسی .این نقشه به شما کمک می کند تا بتوانید بدون نیاز به راهنما و مترجم به راحتی به هر کجا که می خواهید بروید. 2