ارمنستان، ایروان، مسکوویان  ٣٣
info@RegardTravel.com
00374-10-53-00-11
00374-94-53-00-71بهترین تورها در کانال ما

Ture Armanestan Telegram

همکاران و مسافران گرامی، به کانال تلگرام  رسمی ما یپوندید و بهترین پیشنهادات و آفرهای ویژه را به صورت آنی دریافت نمایید. ما همیشه در خدمات شما هستیم و خوشحال می شویم در ارمنستان شما را ببینیم.

Join us in Facebook

خدمات رایگان رگارد تراول


در صورت استفاده از خدمات ما ،سیم کارت با شارژ (۱ ساعت تماس به خط های داخلی ارمنستان)، نقشه شهر ایروان و کارت های تخقیف مغازه ها به عنوان هدیه به شما تقدیم خواهد شد .
رگارد تراول کارگزار شما در ارمنستان Welcome to Armenia

اجاره آچارتمان
فیلتر عنوان     نمایش # 
# عنوان مطلب
1 آپارتمان 2 خوابه در مرکز شهر
 

با خیال راحت با ما سفر کنید.

رگارد تراول- آؤانس مسافراتی ارمنستان شرکت خدمات مسافرتی رگارد تراول پیشنهاد می کند مسافرت به ارمنستان با 1- کمترین هزینه 2 – بهترین کیفیت 3 – خدمات بالاتر

ازویژگیهای ما: پرسنل مجرب و متخصص رگارد تراول همواره جهت ارائه مشاوره به مسافران  و برگزاری هرچه بهتر سفر شما آماده اند.  شرکت ما با حذف ارتباطات واسطه و تعامل مستقیم با هتل ها و شرکت های هواپیمائی این امکان را بوجود آورده که مسافران با صرف کمترین هزینه از خدمات و سرویس های این شرکت بهره مند گردند.

ما با به خدمت گرفتن از کارگزاران و راهنمایان محلی مجربمان مسافرین عزیز خود را در طول سفر تنها نخواهیم گذاشت و همواره همراه آنها خواهیم بود.

ما ۲۴ ساعت در خدمت شما هستیم (فروش تور و هتل،  ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان)

© 2008-2017. "Regard Travel" belongs to "Regard Group" LLC. All Rights Reserved. Developed by Intermedia Inc. Powered by Betanet LLC.
دانشکده پزشکی به وسیله سازمان بهداشت جهانی پذیرفته شده است. یکی از مهمترین دانشکده های جهان شناخته شده و در لیست سازمان بهداشت جهانی است و گواهینامه آن در کشورهای اروپایی و آسیایی رسمیت دارد. در سال اول و دوم دانشجویان دروس کالبد شکافی ، زیست ، شیمی ، فیزیک و لاتین و سایز دروس تئوری را می آموزند از سال سوم دروس تخصصی ارائه می شود و در طی کار عملی بیماران را درمان می کنند کارهایی از قبیل تشخسص بیماریها و مطالعه در مورد بیماریها و انجام دادن تستی از جراحی ها و مطالعات را می آموزند دروس تئوری در بیمارستان و کلینیک دانشگاه انجام دادن تستی از جراحی ها و مطالعات را می آموزند دروس تئوری در بیمارستان و کلینیک دانشگاه انجام می شود و بعد از آن مرحله فوق لیسانس و سپس می باشد تخصصهای پزشکی به زبان انگلیسی ( تور ارمنستان) می شوند 1 الی 3 ماه گذران زبان روسی و ارمنی برای برقرار کردن ارتباط با بیماران الزامی است. لیست تخصصهای پزشکی بصورت زیر می باشد : Cardiology Nephrology Phthisiarty Gastroenterology Anesthesiology and Reanimatology Endocrinology Neurology Ophthalmology Dermatovenerology Pulmonology Therapy Ent Traumatology and Orthopedic General Surgery Urology Neurosurgery Allergology and Immunology Plastic Surgery Pathological Anatomy and Clinical Morphology Cosmetology Hygiene Food Hygiene Communal Hygiene Roentgen-Diagnostic Roentgen-Therapy Rheumatology Thoracic Surgery Cardio surgery Angiosurgery Microsurgery Neonatology Proctology Emergency Therapy Family Teratology Orthopedic Teratology Surgical Teratology Surgical Teratology Orthodontics Oncology Infectious Diseases Pharmaceutical Technology Organization of Pharmacy Pharmacology Clinical Pharmacology Combustiology Psychology Psychiatry Epidemiology Microbiology Public Health Organization Maxillofacial Surgery Clinical Laboratory Diagnostics Hematology Transfusiology Physiotherapy 10-دانشگاه UNESCO CHAIR IN LIFE SCIENCES وابسته به یونسکو رشته ها انگل شناسی میکروب شناسی ویروس شناسی هیستولوژی تک یاخته شناسی قارچ شناسی پاتولوژی بیو شیمی فیزیولوژی اپیدولوژی بیوفیزیک و چندین رشته دیگر با هزینه سالی 3000 دلار با نظر پرفسور معرفی شده از یونسکو ثبت نام به عمل می آورد. 11
این هتل در مجموع دارای 70 اتاق می باشد که امکانات قید شده را دارا می باشند. ( تور ارمنستان ) تهویه مطبوع مجزا ، تخته اتو ، تلویزیون ، مینی بار، ماهواره ، آینه زیبایی ، جعبه امن ، تلفن کنار تخت، سشوار ، حمام با وان حمام ودوش، پنجره های عایق صدا ، اینترنت پر سرعت ، رادیو / ساعت با زنگ هشدار . ساعت ورود: از 9:00 صبح تا 12:00 ظهر( تور ارمنستان ) ساعت خروج: از 12:00 ظهر تا 3:00 ظهر( تور ارمنستان )